Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Czy dzieci muszą pić szkodliwe napoje nawet od święta?

15-12-2020

Szampan dla dzieci bezalkoholowy Bio o smaku winogronowym najlepsza propozycja na Sylwestra i Nowy Rok.

 

W obecnych czasach zapewne żadne dziecko nie wyobraża sobie świętowania końca roku i początku następnego roku pijąc tylko czystą wodę, a nieliczne dzieci zgodzą się na wypicie niesłodzonej herbaty owocowej a jeszcze mniej na herbatę ziołową. Jest to spowodowane wszechobecnością kolorowych napojów słodzonych, które są dostępne w każdym sklepie, stacji a nawet kiosku. Piją je koledzy i koleżanki, zatem nie lada sztuką jest nie mieć na nie ochoty. Zwłaszcza, że cukier w nich zawarty działa uzależniająco.

 

Gdy nadchodzi specjalna okazja jak urodziny, imieniny, koniec roku, początek roku (kalendarzowego, czy szkolnego), dzień dziecka, a także wiele innych okazji, oprócz pysznych potraw pojawiają się także słodkie napoje. Wydawać by się mogło, że najlepszym wyborem jeśli chodzi o słodkie napoje byłaby herbata owocowa słodzona ksylitolem, ale ani tej herbacie ani nawet świeżemu bezpośrednio tłoczonemu sokowi z owoców nie uda się przebić marketingowego wyobrażenia dziecka o najpyszniejszym napoju. Wygrywają te które są najbardziej słodkie, najbardziej reklamowane, wszędzie dostępne, wszyscy je piją i ładnie wyglądają.

 

Borykając się z tym problemem od święta do święta u naszych dzieci, znaleźliśmy napój który stanowi mniejsze zło, a jak już sprawdziliśmy jest odbierany przez dzieci niezwykle pozytywnie. Jest to napój musujący dla dzieci bio, który:

- wygląda jak szampan

- ma kolorową szatę graficzną wraz z animowanymi postaciami

- bardzo smakuje dzieciom

- ma bardzo prosty i bezpieczny skład: sok z ekologicznych winogron + woda gazowana

- bez dodatku cukrów

- bez dodatku konserwantów i wzmacniaczy smaku

- nawet owoce  użyte do produkcji nie zawierają chemii, ponieważ są z upraw ekologicznych

- nie trzeba go wypić całego od razu, ponieważ jest zakręcany w przeciwieństwie do popularnego dziecięcego szampana zawierającego cukier, aromaty i konserwanty.

 

Polecamy skorzystać z krótkiej promocji do wyczerpania zapasów, aby przekonać się, że powyższy tekst napisaliśmy rzetelnie bazując na doświadczeniach związanych z tym napojem. Życzymy miłego świętowania na przełomie roku i dużo zdrowia!

https://marketbio.pl/160-nap-243-j-gazowany-dla-dzieci-bio-750-ml-hollinger.html

 

 

PS. Po wypiciu napoju i zdjęciu osłonki z opakowania uzyskujemy ładną butelkę, która dzięki temu ze jest zakręcana może posłużyć nam do przechowywania np. soku z buraka kiszonego, do którego przepis napiszemy niebawem!

ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
opineo
ceneo
trusted-shops
google