Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka
Herbatka Energia Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Energia Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/01/02
13,29 zł
26,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Polecana Przy Cukrzycy Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Polecana Przy Cukrzycy Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
12,89 zł
25,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owoce Lasu Herbatka Ekologiczna 100 g - Dary Natury
Dostępność

Owoce Lasu Herbatka Ekologiczna 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/02
20,99 zł
20,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekologiczny Czosnek Niedźwiedzi Kiszony 430 g - Dary Natury
Dostępność

Ekologiczny Czosnek Niedźwiedzi Kiszony 430 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,55 zł
2,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Żołędzi Eko 0,5 kg - Dary Natury
Dostępność

Mąka z Żołędzi Eko 0,5 kg - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/04
14,42 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Polecana Przy Trądziku Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Polecana Przy Trądziku Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/03
11,49 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dzika Róża Owoc Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Dzika Róża Owoc Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
11,39 zł
22,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
10,99 zł
21,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi Mielony Eko 120 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Mielony Eko 120 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/01/03
26,99 zł
22,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Bez Czarny Owoc Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Bez Czarny Owoc Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
12,89 zł
25,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona z Żurawiną EKO 850 g (800 g) - Dary Natury
Dostępność

Kapusta Kiszona z Żurawiną EKO 850 g (800 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/05
17,32 zł
2,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Pomidorowa z Chilli i Czosnkiem EKO 490 g - Dary Natury
Dostępność

Passata Pomidorowa z Chilli i Czosnkiem EKO 490 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/31
12,71 zł
2,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Krążenie Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Krążenie Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jabłko Suszone Owoc Eko 100 g - Dary natury
Dostępność

Jabłko Suszone Owoc Eko 100 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oregano Bio 10 g - Dary Natury
Dostępność

Oregano Bio 10 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/11/01
4,29 zł
42,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoc Głogu Herbatka Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Owoc Głogu Herbatka Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
9,29 zł
9,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Oczyszczanie EKO 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Oczyszczanie EKO 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
11,49 zł
30,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka z Czarnej Porzeczki Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka z Czarnej Porzeczki Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/05
21,99 zł
21,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Porzeczkowa EKO w Piramidkach 45 g (15 x3 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Porzeczkowa EKO w Piramidkach 45 g (15 x3 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/01
13,89 zł
30,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Ostropestu Plamistego Eko 250 ml - Dary Natury
Dostępność

Olej z Ostropestu Plamistego Eko 250 ml - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/02/01
39,99 zł
16,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Hyzop Ziele EKO 50 g - Dary Natury
Dostępność

Hyzop Ziele EKO 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bigos Wegetariański z Grzybami EKO 500 g - Dary Natury
Dostępność

Bigos Wegetariański z Grzybami EKO 500 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/01
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops