Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Sposoby płatności

PŁATNOŚCI

W naszym sklepie umożliwiamy następujące sposoby płatności:

1. Akceptujemy płatności przelewem na konto o numerze 

33 1140 2004 0000 3102 7548 2921

MarketBio.pl

ul. Północna 15-19

54-105 Wrocław

  • Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, podane w zakładce "KONTAKT" bądź wyżej. Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 24 h w dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie., a następnie przekazane przewoźnikowi.

2. Akceptujemy płatności za pośrednictwem PayU.

  • Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayU. Serwis PayU umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Zamówienie zostanie zrealizowane w sklepie w ciągu 24 h w dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie PayU, a następnie przekazane przewoźnikowi.

3. Akceptujemy płatności za pobraniem

  • Zapłaty dokonujesz u kuriera lub listonosza, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki. Szczegóły cen poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw. Przy wyborze płatności za pobraniem, zamówienie jest realizowane w sklepie w ciągu 24 h w dni robocze od momentu złożenia i potwierdzenia zamówienia, a następnie przekazane przewoźnikowi.
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google