Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

O nas - Poznajcie nasze "dlaczego"!

Nazywam się Jakub Tatarczyk i wraz z moją żoną Dominiką w 2012 roku podjęliśmy decyzję o stworzeniu sklepu internetowego marketbio.pl. To co nakierowało nas na otworzenie takiego sklepu to przede wszystkim nasza pasja do zdrowej żywności i zdrowego stylu życia oraz chęć zaspokojenia potrzeb polskich konsumentów, ponieważ w tamtym czasie zdrowa i ekologiczna żywności była trudno dostępna. Mieliśmy przeczucie, że rynek zdrowej i ekologicznej żywności będzie rozwijał się dynamicznie, a dodatkowo mieliśmy pewne doświadczenie w sprzedaży internetowej, dlatego też wybór naszej biznesowej ścieżki był z góry przesądzony. Czujemy, ze to co robimy to nasze życiowe powołanie i misja.

W naszym codziennym życiu i pracy staramy się kierować bliskimi nam wartościami: wiarą, uczciwością, ciężką pracą, użytecznością, szacunkiem i miłością dla drugiego człowieka. Zysk jest dla nas bardzo istotny i potrzebny - pozwala nam się rozwijać i tworzyć jeszcze lepszą rzeczywistość, ale nie chcemy by był on osiągany niespójnie z naszym systemem wartości. Czynienie świata lepszym i pomoc ludziom - to ten aspekt nadaje prawdziwy sens naszej codziennej trudnej pracy i pozwala przetrwać gorsze czasy. Nie chcemy oferować naszym Klientom, czegoś czego sami byśmy nie użyli lub czego byśmy nie dali naszym dzieciom. Wierzymy, że to co robimy jest dla ludzi dobre a naszym mottem, którym kierujemy się przy doborze produktów jest cytat z Ewangelii świętego Mateusza "Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie!" (Mt 7, 12) Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasz sklep MarketBio.pl cieszy się ogromnym zaufaniem tysięcy Klientów w Polsce, dlatego ze szczególną rozwagą dobieramy asortyment i świadomie rezygnujemy z wielu dobrze rotujących produktów, bo uważamy je za niezdrowe a wręcz nawet szkodliwe.

Pismo Święte jest dla nas najważniejszym życiowym i biznesowym podręcznikiem, dlatego czerpiemy z niego wskazówki i cytaty. Umieszczając je przy danym produkcie, chcemy zaznaczyć, że wprowadzając ten produkt do oferty robimy to z czystym sumieniem i szczerze go polecamy. W przypadku produktów marki Proved osobiście znamy producenta, który w tworzeniu swoich produktów kieruje się podobnymi do naszych wartościami, dlatego też cytat sam się nasunął. Nie chcieliśmy, żeby jego wydźwięk zabrzmiał marketingowo. Wypływa on prosto z naszego serca i tym się chcieliśmy podzielić.

Wszystkiego dobrego i zdrowego! Życzą Dominika i Jakub Tatarczyk 

Dostępny pod adresem www.marketbio.pl sklep internetowy marketbio.pl prowadzony jest przez Dominikę Tatarczyk prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą pod nazwą ADAKA Dominika Tatarczyk, zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki. Oprócz prowadzenia sklepu internetowego firma ADAKA zajmuje się również importem, dystrybucją i sprzedażą hurtową produktów z branży ekologicznej i zdrowej żywności. Firmę tworzą ludzie rzetelni, pełni pasji, energii i wiary w lepszą, ekologiczniejszą przyszłość Europy. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dane firmy:

ADAKA Dominika Tatarczyk

ul. Północna 15-19

54-105 Wrocław

tel. 71 727 62 40 

NIP 894 28 37 742

Nr konta:

33 1140 2004 0000 3102 7548 2921
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google