Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta wegetariańska w sklepie marketbio - dla wegetarian

Dieta wegetariańska

Coraz więcej osób decyduje się świadomie ograniczyć spożywanie mięsa lub też całkowicie z niego zrezygnować. Powodem są coraz wyższe ceny mięsa, ale również fakt, że coraz trudniej jest kupić zdrowe i jakościowe mięso z pewnego źródła. Dla wielu osób podstawowym powodem są natomiast kwestie moralne i sprzeciw wobec krzywdzeniu zwierząt. Dieta wegetariańska wyklucza spożycie mięsa i ryb, ale dopuszcza nabiał.

Tahini Naturalne Bezglutenowe Bio 100% Sezamu 350 g - Primavika
Dostępność

Tahini Naturalne Bezglutenowe Bio 100% Sezamu 350 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/06/22
23,99 zł
6,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Granola Figa z Kokosem Bez Dodatku Cukru Bio 320 g - Papagrin
Dostępność

Granola Figa z Kokosem Bez Dodatku Cukru Bio 320 g - Papagrin

Data min. trwałości: 2027/05/27
34,99 zł
10,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Vege Protein Mix Mieszanka Proteinowa 500 g - Diet Food
Dostępność

Bio Vege Protein Mix Mieszanka Proteinowa 500 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2028/01/22
57,99 zł
11,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Vegan Omega 3 DHA 100 ml - Aliness
Dostępność

Vegan Omega 3 DHA 100 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
108,40 zł
108,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola w Sosie Pomidorowym Bezglutenowa 440 g - Primavika
Dostępność

Fasola w Sosie Pomidorowym Bezglutenowa 440 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/08/18
12,69 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Strogonow Wegetariański 470 g - Primavika
Dostępność

Strogonow Wegetariański 470 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/08/03
11,69 zł
2,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka po Królewsku z Grzybami Bio 900 ml - Delikatna.Bio
Dostępność

Fasolka po Królewsku z Grzybami Bio 900 ml - Delikatna.Bio

Data min. trwałości: 2027/12/07
52,36 zł
5,82 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Warzywne Bezglutenowe 25 g Vegee Bio - McLLOYD'S
Dostępność

Chipsy Warzywne Bezglutenowe 25 g Vegee Bio - McLLOYD'S

Data min. trwałości: 2027/08/23
4,29 zł
17,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tofu Paprykowe 250 g - NaturAvena
Dostępność

Tofu Paprykowe 250 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/05
14,89 zł
5,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B Complex B-50 Methyl TMG Plus 100 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

Witamina B Complex B-50 Methyl TMG Plus 100 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2029/06/30
69,99 zł
0,70 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gołąbki Wegetariańskie z Kaszą Jaglaną 480 g - Primavika
Dostępność

Gołąbki Wegetariańskie z Kaszą Jaglaną 480 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/07/21
12,25 zł
2,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bigos Roślinny Bezglutenowy 480 g - Primavika
Dostępność

Bigos Roślinny Bezglutenowy 480 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/08/22
12,27 zł
2,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczka Czekoladowe Bez Laktozy Bezglutenowe 200 g - Farmo
Dostępność

Ciasteczka Czekoladowe Bez Laktozy Bezglutenowe 200 g - Farmo

Data min. trwałości: 2026/12/31
15,98 zł
7,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Smalczyk Wegetariański Bezglutenowy 160 g - Primavika
Dostępność

Smalczyk Wegetariański Bezglutenowy 160 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/02/03
8,99 zł
5,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owsianka Superfood Bezglutenowa Bio 400 g - Turtle
Dostępność

Owsianka Superfood Bezglutenowa Bio 400 g - Turtle

Data min. trwałości: 2027/04/20
22,99 zł
5,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Grochu Izolat 500 g - Vitafarm
Dostępność

Białko Grochu Izolat 500 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/06/30
39,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/02/29
13,99 zł
13,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przepis na wegetariańskie spaghetti

Przepis na wegetariańskie spaghetti

03-01-2023
Wiele osób zakłada, iż dieta wegetariańska musi się wiązać z licznymi wyrzeczeniami oraz z godzinami spędzonymi na pracy nad potrawami, które mogą stać się roślinną alternatywą dla dań mięsnych. A przecież pyszne dania bez mięsa można przygotować bez większych problemów. Na co warto postawić? Oto prosty przepis na spaghetti, które nie zawiera mięsa, a mimo to wybornie...
Primavika – Twoja marka z żywnością roślinną i ekologiczną w marketbio.pl

Primavika – Twoja marka z żywnością roślinną i ekologiczną w marketbio.pl

22-05-2025
Witaj na blogu marketbio.pl! Dziś pragniemy przedstawić Ci wyjątkową markę Primavika – producenta najwyższej jakości produktów roślinnych, wegetariańskich i ekologicznych, które od lat cieszą się zaufaniem smakoszy dbających o zdrowie i środowisko. Dlaczego warto sięgnąć po Primavika? Primavika to marka, która łączy w sobie pasję do naturalnej żywności z dbałością o...

Czym charakteryzuje się dieta wegetariańska?

Dieta wegetariańska wyklucza spożycie mięsa, ryb i owoców morza, natomiast dopuszcza nabiał: jajka, jogurty, masło, mleko oraz inne produkty nabiałowe, które można pozyskać bez zabijania zwierząt. O krok dalej idzie natomiast weganizm, który skupia się wyłącznie na produktach roślinnych i wyklucza także nabiał. Z kolei nieco łagodniejszy od wegetarianizmu jest peskatarianizm, czyli dieta, która wyklucza mięso czerwone i biała, ale dopuszcza ryby i owoce morza. Wegetarianizm, weganizm oraz peskatarianizm są w naszym kraju coraz popularniejsze, a wynika to z trzech powodów. Dla jednych jest to kwestia czysto ideologiczna i moralna – w ten sposób wegetarianie i weganie wyrażają swój sprzeciw wobec krzywdzeniu zwierząt. Są jednak także pragmatyczne powody – mięso w nadmiarze jest niezdrowe, a ponadto, jego ceny stale idą w górę.

Czy dieta wegetariańska jest pełnowartościowa i zdrowa?

Jak najbardziej, dobrze skonstruowana dieta wegetariańska jest pełnowartościowa i dostarcza wszystkich składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania. Niemniej jednak, w wielu przypadkach przydatna jest suplementacja, np. żelaza, które trudno dostarczyć w odpowiednich ilościach przy całkowitym wykluczeniu mięsa. Bardzo istotną kwestią jest także wybór jakościowych produktów o dobrym składzie. W sklepie Marketbio.pl stawiamy przede wszystkim na ekologiczne i naturalne produkty od zaufanych producentów. W ten sposób zyskujesz pewność, że zakupiona żywność pomoże w skonstruowaniu dobrze zbilansowanej i pełnowartościowej diety.

Jakie produkty wegetariańskie można kupić w naszym sklepie?

Zaletą zakupów przez Internet jest możliwość szybkiego dotarcia do wegetariańskich produktów cechujących się jakościowym składem. W dużych marketach stacjonarnych zwykle zajmuje to dłuższą chwilę. W tej kategorii oferujemy naszym Klientom produkty, które okażą się niezwykle ważnym udogodnieniem w trakcie diety wegetariańskiej. Posiadamy: gotowe dania, sosy, kremy, pasty, smarowidła, białko konopne, przyprawy, mieszanki roślinne, słodycze i przekąski, a także suplementy diety stworzone specjalnie z myślą o uzupełnieniu diety wegetariańskiej w substancje, które trudniej dostarczyć bez produktów mięsnych. Każdy produkt w naszej ofercie został szczegółowo opisany, aby wegetarianie i weganie słynący z dużej skrupulatności mogli łatwiej wybrać odpowiednie produkty.

Ekologiczna i zdrowa żywność wegetariańska w sklepie Marketbio.pl

W naszym sklepie internetowym kładziemy duży nacisk na bycie bio! Zależy nam na środowisku naturalnym, a także szanujemy oczekiwania osób prowadzących zdrowy i ekologiczny tryb życia. Z tego względu, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć bogatej i zróżnicowanej oferty dla wszystkich wegetarian oraz wegan. Ta kategoria to miejsce odpowiednie dla Was! Proponujemy jakościową żywność od sprawdzonych producentów, która dobrze sprawdzi się w diecie wegetariańskiej. Wybierając zakupy w sklepie Marketbio.pl mogą Państwo liczyć na atrakcyjne ceny, wygodne metody płatności i dostawy, a także krótki czas realizacji zamówień. 

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops