Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Pozostałe produkty wegetariańskie

Granola Figa z Kokosem Bez Dodatku Cukru Bio 320 g - Papagrin
Dostępność

Granola Figa z Kokosem Bez Dodatku Cukru Bio 320 g - Papagrin

Data min. trwałości: 2027/05/27
34,99 zł
10,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Vege Protein Mix Mieszanka Proteinowa 500 g - Diet Food
Dostępność

Bio Vege Protein Mix Mieszanka Proteinowa 500 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2028/01/22
57,99 zł
11,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Vegan Omega 3 DHA 100 ml - Aliness
Dostępność

Vegan Omega 3 DHA 100 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
108,40 zł
108,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B Complex B-50 Methyl TMG Plus 100 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

Witamina B Complex B-50 Methyl TMG Plus 100 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2029/06/30
69,99 zł
0,70 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Grochu Izolat 500 g - Vitafarm
Dostępność

Białko Grochu Izolat 500 g - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/06/30
39,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion W Proszku (Wegetariański) Bio 120 g - Alce Nero
Dostępność

Bulion W Proszku (Wegetariański) Bio 120 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2028/03/25
16,59 zł
13,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Majonez Wegański Bio 250 ml - Vitaquell
Dostępność

Majonez Wegański Bio 250 ml - Vitaquell

Data min. trwałości: 2027/04/20
16,29 zł
6,52 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Roślinny Zamiennik Jaj Bezglutenowy 180 g - Culture Foods
Dostępność

Roślinny Zamiennik Jaj Bezglutenowy 180 g - Culture Foods

Data min. trwałości: 2028/03/08
14,32 zł
7,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Roślinny Zamiennik Jajek 102 g - Veegs
Dostępność

Roślinny Zamiennik Jajek 102 g - Veegs

Data min. trwałości: 2027/05/01
14,53 zł
14,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Galaretka z Agarem Truskawkowa Bezglutenowa 45 g - Celiko
Dostępność

Galaretka z Agarem Truskawkowa Bezglutenowa 45 g - Celiko

Data min. trwałości: 2027/10/31
4,69 zł
10,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops