Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wegetariańskie Dania Gotowe, Sosy

Obniżka
Fasola w Sosie Pomidorowym Bezglutenowa 440 g - Primavika
Dostępność

Fasola w Sosie Pomidorowym Bezglutenowa 440 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/08/18
12,69 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Strogonow Wegetariański 470 g - Primavika
Dostępność

Strogonow Wegetariański 470 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/08/03
11,69 zł
2,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka po Królewsku z Grzybami Bio 900 ml - Delikatna.Bio
Dostępność

Fasolka po Królewsku z Grzybami Bio 900 ml - Delikatna.Bio

Data min. trwałości: 2027/12/07
52,36 zł
5,82 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tofu Paprykowe 250 g - NaturAvena
Dostępność

Tofu Paprykowe 250 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/05
14,89 zł
5,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gołąbki Wegetariańskie z Kaszą Jaglaną 480 g - Primavika
Dostępność

Gołąbki Wegetariańskie z Kaszą Jaglaną 480 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/07/21
14,59 zł
2,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kotlet Sojowy a la Schabowy 100 g - Sante
Dostępność

Kotlet Sojowy a la Schabowy 100 g - Sante

Data min. trwałości: 2029/07/14
4,59 zł
4,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bigos Roślinny Bezglutenowy 480 g - Primavika
Dostępność

Bigos Roślinny Bezglutenowy 480 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/08/22
12,27 zł
2,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tofu Pomidorowe 250 g - NaturAvena
Dostępność

Tofu Pomidorowe 250 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/08/26
15,39 zł
6,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Seitan Plastry 350 g (200 g) - Sunfood
Dostępność

Seitan Plastry 350 g (200 g) - Sunfood

Data min. trwałości: 2028/03/13
17,37 zł
8,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Duński Sos do Burgerów Aromatyczno - Kremowy Bio 210 ml - Sanchon
Dostępność

Duński Sos do Burgerów Aromatyczno - Kremowy Bio 210 ml - Sanchon

Data min. trwałości: 2028/02/29
15,29 zł
7,28 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pesto Bazyliowe z Tofu Wegańskie Bio 130 g - Alce Nero
Dostępność

Pesto Bazyliowe z Tofu Wegańskie Bio 130 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2028/03/27
21,99 zł
16,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola a'la po Bretońsku 480 g - Primavika
Dostępność

Fasola a'la po Bretońsku 480 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/07/16
11,58 zł
2,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Tempeh Naturalny BIO Wegański 300 g - Bio Planet (COLD)
Dostępność

Tempeh Naturalny BIO Wegański 300 g - Bio Planet (COLD)

Data min. trwałości: 2026/11/12
10,98 zł
3,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Roślinny Zamiennik Jaj Bezglutenowy 180 g - Culture Foods
Dostępność

Roślinny Zamiennik Jaj Bezglutenowy 180 g - Culture Foods

Data min. trwałości: 2028/03/08
14,32 zł
7,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bigos Wegetariański z Grzybami EKO 500 g - Dary Natury
Dostępność

Bigos Wegetariański z Grzybami EKO 500 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/01
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Bolognese Wegański Bio 330 ml - Sanchon
Dostępność

Sos Bolognese Wegański Bio 330 ml - Sanchon

Data min. trwałości: 2027/06/30
15,89 zł
4,82 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielona Surówka Słodko-Kwaśna 480 g (320 g) - Runoland
Dostępność

Zielona Surówka Słodko-Kwaśna 480 g (320 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,69 zł
3,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops