Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Nasiona Chia

Nasiona Chia 500 g - Vivio - Nasiona Szałwii Hiszpańskiej
Dostępność

Nasiona Chia 500 g - Vivio - Nasiona Szałwii Hiszpańskiej

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,91 zł
2,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) Bio 200 g - Eko-Wital
Dostępność

Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) Bio 200 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2027/08/22
10,79 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) 250 g - Sante
Dostępność

Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) 250 g - Sante

Data min. trwałości: 2028/09/09
10,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chia - Nasiona Szałwii Hiszpańskiej Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Chia - Nasiona Szałwii Hiszpańskiej Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/10/18
68,51 zł
3,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Chia Bio 200 g - Eureko - Szałwia Hiszpańska Eko
Dostępność

Nasiona Chia Bio 200 g - Eureko - Szałwia Hiszpańska Eko

Data min. trwałości: 2027/08/22
9,98 zł
4,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Chia Szałwia Hiszpańska 250 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Chia Szałwia Hiszpańska 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/20
9,89 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Chia 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Nasiona Chia 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/08/23
14,59 zł
5,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Chia 1 kg - Planteon
Dostępność

Nasiona Chia 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2028/12/20
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) 500 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/20
14,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Chia (Nasiona Szałwii Hiszpańskiej) 100 g - Planteon
Dostępność

Nasiona Chia (Nasiona Szałwii Hiszpańskiej) 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/01/31
5,49 zł
5,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops