Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Przekąski dla Dzieci

Dzieciom trudno odmówić słodkich przekąsek, zwłaszcza, gdy ich kubki smakowe przyzwyczaiły się już do smaku czekoladek czy żelków. Warto jednak sięgać po produkty, które mogą pochwalić się dużo bezpieczniejszym i zdrowszym składem. W sklepie internetowym Marketbio.pl posiadamy rozbudowany asortyment różnorodnych słodyczy dla najmłodszych. Przekąski te charakteryzuje wyjątkowy smak, bezpieczny skład oraz zdecydowanie mniejsza zawartość cukru.

BESTSELLER
Chrupki Gryczane Bezglutenowe 75 g - Natural Jihlava
Dostępność

Chrupki Gryczane Bezglutenowe 75 g - Natural Jihlava

Data min. trwałości: 2027/08/01
6,29 zł
8,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam Odporność 7 Sztuk - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam Odporność 7 Sztuk - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/02/29
11,05 zł
1,58 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mixies Naturalne Żelki Owocowe Bez Dodatku Cukru 35 g - Mixit
Dostępność

Mixies Naturalne Żelki Owocowe Bez Dodatku Cukru 35 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/04/03
4,94 zł
14,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Jaglane Bezglutenowe Bio 25 g - Holle
Dostępność

Chrupki Jaglane Bezglutenowe Bio 25 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/01/23
4,79 zł
19,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lody Wodne do Zamrażania Bio 400 ml (10x 40 ml) - Terrasana
Dostępność

Lody Wodne do Zamrażania Bio 400 ml (10x 40 ml) - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/10/31
14,36 zł
3,59 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizaki Bezcukrowe Ksylitolki 5x 10 G - Aka
Dostępność

Lizaki Bezcukrowe Ksylitolki 5x 10 G - Aka

Data min. trwałości: 2027/11/17
9,02 zł
18,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lody do Zamrożenia Owocowe BIO 250 g (5x 50 g) - Frutteto
Dostępność

Lody do Zamrożenia Owocowe BIO 250 g (5x 50 g) - Frutteto

Data min. trwałości: 2027/11/30
16,99 zł
6,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Rurki Kukurydziane Nadziewane Kakaowe Bezglutenowe 18 g - Alaska
Dostępność

Rurki Kukurydziane Nadziewane Kakaowe Bezglutenowe 18 g - Alaska

Data min. trwałości: 2027/05/18
1,29 zł
7,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mini Batoniki Banan Pomarańcza Bio 100 g - Holle
Dostępność

Mini Batoniki Banan Pomarańcza Bio 100 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/07/17
14,59 zł
14,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Muszelki o Smaku Czekoladowym Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Muszelki o Smaku Czekoladowym Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/06/26
15,39 zł
5,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatniki Mini Jungle 50 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Mini Jungle 50 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
3,69 zł
7,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Chrupki Kukurydziane Bio 150 g - Biominki
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Bio 150 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/11
11,59 zł
7,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Talarki Jaglano - Kukurydziane Delikatne 55 g - Biojeje
Dostępność

Bio Talarki Jaglano - Kukurydziane Delikatne 55 g - Biojeje

Data min. trwałości: 2027/01/20
4,48 zł
8,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gumy Rozpuszczalne EKO Chewys 57 g - YumEarth
Dostępność

Gumy Rozpuszczalne EKO Chewys 57 g - YumEarth

Data min. trwałości: 2027/05/14
12,99 zł
22,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Marakujowa Koala Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon
Dostępność

Żelki Marakujowa Koala Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/01/31
12,08 zł
12,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kulki Miodowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Kulki Miodowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/02
14,49 zł
4,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupiące Banany w Czekoladzie Mlecznej 170 g - Mixit
Dostępność

Chrupiące Banany w Czekoladzie Mlecznej 170 g - Mixit

Data min. trwałości: 2026/12/25
31,59 zł
18,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Alaska
Dostępność

Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Alaska

Data min. trwałości: 2027/05/16
1,29 zł
7,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Jakie przekąski dla maluchów są dostępne w naszym sklepie?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo maluchy uwielbiają wszelkiego rodzaju słodycze. W związku z tym, z dużą dbałością przygotowaliśmy ofertę przekąsek dla dzieci. Produkty dostępne w tej kategorii zostały podzielone na kilka kategorii: chrupki, lizaki, gumy, batoniki i wafelki, bakalie, pianki i żelki, cukierki, ciasteczka oraz czekolady. Stale poszerzamy nasz asortyment produktów, aby zaoferować maluchom pyszne, a zarazem zdrowe przekąski w szerokiej gamie smaków. Rodzice dokonujący zakupów w sklepie Marketbio.pl mogą dokładnie sprawdzić skład każdego produktu, aby zaoferować swoich pociechom wszystko to, co najlepsze.

Czym charakteryzują się zdrowe przekąski dla dzieci?

Słodycze adresowane do najmłodszych odznaczają się przede wszystkim dużo niższą zawartością cukru. W ich składzie nie znajdziemy szkodliwych konserwantów ani sztucznych wzmacniaczy składu. Do ich produkcji wykorzystywane są naturalne i bezpieczne składniki. Do naszej oferty włączane są jedynie smakołyki pochodzące od sprawdzonych i uznanych producentów. Bardzo starannie opisujemy każdy z dostępnych produktów, aby umożliwić klientom świadomy zakup. To przekąski, które charakteryzują się nie tylko przepysznym smakiem, ale również wartościowym składem.

Jakie zalety posiadają dostępne tu przekąski dla najmłodszych?

Dostępne w tej kategorii produkty sprawią wiele radości maluchom. W ofercie Marketbio.pl dostępne są przepyszne słodycze stworzone na bazie naturalnych i bezpiecznych składników. Dzięki temu, nie tylko zachwycają one smakiem, ale również dostarczają cennych substancji odżywczych mogących mieć korzystny wpływ na rozwój dziecka. Co ważne, słodycze dostępne w naszej ofercie posiadają wyłącznie naturalne cukry w niewielkiej ilości. W związku z tym, takie słodycze są dużo bezpieczniejsze dla uzębienia, a także nie wywołują nadmiernego pobudzenia.

Zdrowe przekąski dla dzieci dostępne w sklepie Marketbio.pl

Jeśli szukasz bezpiecznych i zdrowych przekąsek dla swojej pociechy, oferta sklepu internetowego Marketbio.pl na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom. W naszym sklepie dostępne są: chrupki, lizaki, czekolady, ciasteczka, batoniki, bakalie, pianki, żelki, cukierki, oraz przeróżne słodycze, które dostarczą wiele radości maluchom. Co ważne, dostępne w tej kategorii produkty odznaczają się bezpiecznym składem i są dużo zdrowsze. Wysoka jakość smakołyków idzie w parze z ich przystępną ceną.

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops