Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Chrupki Kukurydziane Spirale Bezglutenowe Bio 60 g - Biominki
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Spirale Bezglutenowe Bio 60 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/08/18
7,29 zł
12,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Chrupki Kukurydziane Kulki Bezglutenowe Bio 60 g - Biominki
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Kulki Bezglutenowe Bio 60 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/11
5,23 zł
8,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam CYTRYNA Łezka  - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam CYTRYNA Łezka - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/04/30
1,87 zł
1,87 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizak z Witaminami o Smaku Gumy Balonowej BUBUGUM 8 g - LIZIK!
Dostępność

Lizak z Witaminami o Smaku Gumy Balonowej BUBUGUM 8 g - LIZIK!

Data min. trwałości: 2027/07/31
1,99 zł
24,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/29
4,69 zł
46,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Zając z Czekolady Migdałowej 55 g - Cocoa
Dostępność

Bio Zając z Czekolady Migdałowej 55 g - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/02/19
29,99 zł
54,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąski Stripe Mix Bez Dodatku Cukru 98 g (7x 14 g) - Bos Snail
Dostępność

Przekąski Stripe Mix Bez Dodatku Cukru 98 g (7x 14 g) - Bos Snail

Data min. trwałości: 2027/09/24
15,63 zł
15,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane Misie Bio 80 g - Granex
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Misie Bio 80 g - Granex

Data min. trwałości: 2027/07/21
8,29 zł
10,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizak z Witaminami o Smaku Arbuzowym ARBUSIO 8 g - LIZIK!
Dostępność

Lizak z Witaminami o Smaku Arbuzowym ARBUSIO 8 g - LIZIK!

Data min. trwałości: 2027/07/31
1,99 zł
24,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizak z Witaminami o Smaku Coli COLOSZOK 8 g - LIZIK!
Dostępność

Lizak z Witaminami o Smaku Coli COLOSZOK 8 g - LIZIK!

Data min. trwałości: 2027/05/31
1,99 zł
24,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatniki Mini Jungle 100 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Mini Jungle 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/05/31
6,29 zł
6,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Ryżowe 75 g - Natural
Dostępność

Chrupki Ryżowe 75 g - Natural

Data min. trwałości: 2027/05/27
5,59 zł
7,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle
Dostępność

Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/06/10
13,99 zł
107,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Guma do Żucia Mięta Pieprzowa z Ksylitolem 9 g-  Hugo
Dostępność

Guma do Żucia Mięta Pieprzowa z Ksylitolem 9 g- Hugo

Data min. trwałości: 2028/12/18
7,89 zł
87,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko Malina Bez Dodatku Cukru 20 g - Bod Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko Malina Bez Dodatku Cukru 20 g - Bod Snail

Data min. trwałości: 2027/09/25
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizaki Musujące o Smaku Owocowym 65 g (5x 13 g) - AKA
Dostępność

Lizaki Musujące o Smaku Owocowym 65 g (5x 13 g) - AKA

Data min. trwałości: 2028/02/11
9,04 zł
13,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops