Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Obniżka
Trzypak Owocowych Przekąsek 3x 16 g - Porcja Dobra
Dostępność

Trzypak Owocowych Przekąsek 3x 16 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2026/11/30
8,89 zł
18,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Przekąska Jabłkowo - Malinowa Bez Dodatku Cukru 14 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłkowo - Malinowa Bez Dodatku Cukru 14 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/07/25
2,55 zł
18,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizaki Bezcukrowe Ksylitolki 5x 10 G - Aka
Dostępność

Lizaki Bezcukrowe Ksylitolki 5x 10 G - Aka

Data min. trwałości: 2027/11/17
9,02 zł
18,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Borówka 100 g (10 Sztuk) - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Borówka 100 g (10 Sztuk) - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/05
17,59 zł
17,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BeRaw Kids Żelki Truskawka Bez Dodatku Cukru 35 g - Purella
Dostępność

BeRaw Kids Żelki Truskawka Bez Dodatku Cukru 35 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/07/31
5,59 zł
15,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąski Stripe Mix Bez Dodatku Cukru 98 g (7x 14 g) - Bos Snail
Dostępność

Przekąski Stripe Mix Bez Dodatku Cukru 98 g (7x 14 g) - Bos Snail

Data min. trwałości: 2027/09/24
15,63 zł
15,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pianki Owocowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Pianki Owocowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/07
15,69 zł
15,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops