Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Daktyle Creamy Peanut Butter 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Creamy Peanut Butter 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/01/23
11,59 zł
11,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Cookie Dough 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Cookie Dough 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/01/08
11,79 zł
11,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zdrowy Lizak Mniam-Mniam MALINA Kulka 6 g - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam-Mniam MALINA Kulka 6 g - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/02/29
1,81 zł
1,81 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki z Ryżu i Ciecierzycy Orzechowe BIO 30 g Psi Patrol - Hejo
Dostępność

Chrupki z Ryżu i Ciecierzycy Orzechowe BIO 30 g Psi Patrol - Hejo

Data min. trwałości: 2027/02/27
6,69 zł
22,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko Malina Bez Dodatku Cukru 20 g - Bod Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko Malina Bez Dodatku Cukru 20 g - Bod Snail

Data min. trwałości: 2027/09/25
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Balila
Dostępność

Rurki Kukurydziane z Kremem Mlecznym Bezglutenowe 18 g - Balila

Data min. trwałości: 2027/08/13
0,74 zł
4,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Lizak o Smaku Czarnej Porzeczki Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops
Dostępność

Lizak o Smaku Czarnej Porzeczki Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops

Data min. trwałości: 2027/04/01
5,99 zł
35,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizak o Smaku Kiwi - Tropik Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops
Dostępność

Lizak o Smaku Kiwi - Tropik Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops

Data min. trwałości: 2027/02/01
8,59 zł
50,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizak o Smaku Pomarańczowym Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops
Dostępność

Lizak o Smaku Pomarańczowym Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops

Data min. trwałości: 2027/04/01
8,59 zł
50,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiśniowa RADOŚĆ Przekąska 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Wiśniowa RADOŚĆ Przekąska 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,79 zł
13,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Truskawkowy SZAŁ Przekąska 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Truskawkowy SZAŁ Przekąska 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,79 zł
13,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe 18 g - Porcja Dobra
Dostępność

Frytki Jabłkowe 18 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/08/05
4,09 zł
22,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kruche Ciasteczka w Czekoladzie Mlecznej do Kieszeni 80 g - MIXIT
Dostępność

Kruche Ciasteczka w Czekoladzie Mlecznej do Kieszeni 80 g - MIXIT

Data min. trwałości: 2027/06/12
15,98 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Mango+ Zabawka Minions 20 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Mango+ Zabawka Minions 20 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/02
11,69 zł
58,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczka Bezglutenowe Wild Biscuits 115 g - Schar
Dostępność

Ciasteczka Bezglutenowe Wild Biscuits 115 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/03/17
15,79 zł
13,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Gruszka - Cynamon Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Gruszka - Cynamon Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/30
5,29 zł
52,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/29
4,69 zł
46,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupiące Truskawki w Czekoladzie do Kieszeni 60 g - Mixit
Dostępność

Chrupiące Truskawki w Czekoladzie do Kieszeni 60 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/06/27
13,48 zł
22,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops