Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 40 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/02/10
7,79 zł
19,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chipsy Jabłkowe o Smaku Truskawkowym 18 g - Porcja Dobra
Dostępność

Chipsy Jabłkowe o Smaku Truskawkowym 18 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/09/22
3,89 zł
21,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki z Liofilizowanych Owoców i Warzyw Bio 15 g - Holle
Dostępność

Chrupki z Liofilizowanych Owoców i Warzyw Bio 15 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/06/10
13,39 zł
89,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Owocowe Jabłko and  Mango Bio 50 g - Diet-Food
Dostępność

Żelki Owocowe Jabłko and Mango Bio 50 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2026/12/15
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Owocowe Fred The Snake MALINA Bio 30 g - Diet-Food Kids
Dostępność

Żelki Owocowe Fred The Snake MALINA Bio 30 g - Diet-Food Kids

Data min. trwałości: 2027/02/05
8,89 zł
29,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle
Dostępność

Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/06/10
13,99 zł
107,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Exotic Brzoskwinia i Pomarańcza z Kokosem 50 g - Veri Beri
Dostępność

Żelki Exotic Brzoskwinia i Pomarańcza z Kokosem 50 g - Veri Beri

Data min. trwałości: 2027/08/12
9,59 zł
19,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zdrowy Lizak UCZEŃ CALM o Smaku Jabłko i Mięta 6 g - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak UCZEŃ CALM o Smaku Jabłko i Mięta 6 g - Starpharma

Data min. trwałości: 2027/08/31
3,20 zł
3,20 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gumy Rozpuszczalne EKO Chewys 57 g - YumEarth
Dostępność

Gumy Rozpuszczalne EKO Chewys 57 g - YumEarth

Data min. trwałości: 2027/05/14
12,99 zł
22,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krówki Wegańskie z Matchą Bio 150 g - Super Krówka
Dostępność

Krówki Wegańskie z Matchą Bio 150 g - Super Krówka

Data min. trwałości: 2028/04/20
13,59 zł
9,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąski Stripe Mix Bez Dodatku Cukru 98 g (7x 14 g) - Bos Snail
Dostępność

Przekąski Stripe Mix Bez Dodatku Cukru 98 g (7x 14 g) - Bos Snail

Data min. trwałości: 2027/09/24
15,63 zł
15,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Sour Apple 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Sour Apple 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/02/03
11,79 zł
11,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops