Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Przekąska Roll Jabłko Bez Dodatku Cukru Bio 12 g - Csinta
Dostępność

Przekąska Roll Jabłko Bez Dodatku Cukru Bio 12 g - Csinta

Data min. trwałości: 2028/04/09
5,29 zł
44,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizaki Musujące o Smaku Owocowym 65 g (5x 13 g) - AKA
Dostępność

Lizaki Musujące o Smaku Owocowym 65 g (5x 13 g) - AKA

Data min. trwałości: 2028/02/11
9,04 zł
13,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Bezcukrowe Misielove o Smaku Owocowym 150 g - Aka
Dostępność

Żelki Bezcukrowe Misielove o Smaku Owocowym 150 g - Aka

Data min. trwałości: 2027/08/22
10,88 zł
7,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwaśne Pianko-Żelki Bez Dodatku Cukru Fabulous Foam 70 g - TWEEK
Dostępność

Kwaśne Pianko-Żelki Bez Dodatku Cukru Fabulous Foam 70 g - TWEEK

Data min. trwałości: 2027/01/21
13,09 zł
18,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Daktyle Sweet Peach 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Sweet Peach 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2027/09/30
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lody do Zamrożenia Owocowe BIO 250 g (5x 50 g) - Frutteto
Dostępność

Lody do Zamrożenia Owocowe BIO 250 g (5x 50 g) - Frutteto

Data min. trwałości: 2027/11/30
16,99 zł
6,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciasteczka z Jabłkiem Bio 120 g - Biskids
Dostępność

Ciasteczka z Jabłkiem Bio 120 g - Biskids

Data min. trwałości: 2027/05/19
16,89 zł
14,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciasteczka z Bananem Bio 120 g - Biskids
Dostępność

Ciasteczka z Bananem Bio 120 g - Biskids

Data min. trwałości: 2027/04/09
17,49 zł
14,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska MALINOWY RAJ Bez Dodatku Cukru 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Przekąska MALINOWY RAJ Bez Dodatku Cukru 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,69 zł
13,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska DAKTYLOWA MOC Bez Dodatku Cukru 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Przekąska DAKTYLOWA MOC Bez Dodatku Cukru 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/04/30
2,49 zł
12,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Pistachio Cream 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Pistachio Cream 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/02/20
11,59 zł
11,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Cinnamon Roll 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Cinnamon Roll 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/02/12
11,79 zł
11,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops