Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Truskawkowy SZAŁ Przekąska 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Truskawkowy SZAŁ Przekąska 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,79 zł
13,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiśniowa RADOŚĆ Przekąska 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Wiśniowa RADOŚĆ Przekąska 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,79 zł
13,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mini Wafelki Kukurydziane z Polewą Malinową 35 g - Sante
Dostępność

Mini Wafelki Kukurydziane z Polewą Malinową 35 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/04/29
3,09 zł
8,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zdrowy Lizak UCZEŃ CALM o Smaku Jabłko i Mięta 6 g - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak UCZEŃ CALM o Smaku Jabłko i Mięta 6 g - Starpharma

Data min. trwałości: 2027/08/31
3,20 zł
3,20 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/07/02
3,29 zł
21,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Przekąska Jabłkowo - Malinowa Bez Dodatku Cukru 14 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłkowo - Malinowa Bez Dodatku Cukru 14 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/07/25
2,55 zł
18,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatniki Mini Jungle 50 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Mini Jungle 50 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
3,69 zł
7,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owsiane Serduszka Musli z Kokosem Serdeczne 50 g - Inka
Dostępność

Owsiane Serduszka Musli z Kokosem Serdeczne 50 g - Inka

Data min. trwałości: 2027/03/04
3,69 zł
7,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owsiane Serduszka Musli z Jabłkiem Serdeczne 50 g - Inka
Dostępność

Owsiane Serduszka Musli z Jabłkiem Serdeczne 50 g - Inka

Data min. trwałości: 2027/06/19
3,69 zł
7,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przekąska Jabłkowo -Truskawkowa 14 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłkowo -Truskawkowa 14 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/04/11
2,84 zł
20,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Gruszka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Gruszka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/08/15
3,79 zł
25,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Truskawka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Truskawka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/08/26
3,79 zł
25,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chipsy Jabłkowe o Smaku Truskawkowym 18 g - Porcja Dobra
Dostępność

Chipsy Jabłkowe o Smaku Truskawkowym 18 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/09/22
3,89 zł
21,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops