Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Baton Mango Bez Dodatku Cukru 35 g - Bob Snail
Dostępność

Baton Mango Bez Dodatku Cukru 35 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/03/11
4,34 zł
12,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatniki Pszenne Mini Jungle Bio 100 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Pszenne Mini Jungle Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
5,89 zł
5,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Talarki Jaglano - Kukurydziane Delikatne 55 g - Biojeje
Dostępność

Bio Talarki Jaglano - Kukurydziane Delikatne 55 g - Biojeje

Data min. trwałości: 2027/01/20
4,48 zł
8,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przekąska Jabłko - Truskawka 30 g Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko - Truskawka 30 g Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/08/06
4,49 zł
14,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Lizak o Smaku Czarnej Porzeczki Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops
Dostępność

Lizak o Smaku Czarnej Porzeczki Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops

Data min. trwałości: 2027/04/01
5,99 zł
35,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Banan 30 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Banan 30 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/11
5,99 zł
19,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Chrupki Gryczane Bezglutenowe 75 g - Natural Jihlava
Dostępność

Chrupki Gryczane Bezglutenowe 75 g - Natural Jihlava

Data min. trwałości: 2027/08/01
6,29 zł
8,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczka z Czekoladą Mini Jungle Bio 100 g - Ania
Dostępność

Ciasteczka z Czekoladą Mini Jungle Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
6,29 zł
6,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Kokosowe do Kieszeni KARMEL 45 g - Mixit
Dostępność

Chipsy Kokosowe do Kieszeni KARMEL 45 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/02/13
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatniki Mini Jungle 100 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Mini Jungle 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/05/31
6,29 zł
6,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Jaglane Bezglutenowe Bio 25 g - Holle
Dostępność

Chrupki Jaglane Bezglutenowe Bio 25 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/01/23
4,79 zł
19,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane-Jaglane 75 g Nuta zdrowia
Dostępność

Chrupki Kukurydziane-Jaglane 75 g Nuta zdrowia

Data min. trwałości: 2027/05/26
6,49 zł
8,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops