Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Obniżka
Żelki Exotic Brzoskwinia i Pomarańcza z Kokosem 50 g - Veri Beri
Dostępność

Żelki Exotic Brzoskwinia i Pomarańcza z Kokosem 50 g - Veri Beri

Data min. trwałości: 2027/08/12
9,59 zł
19,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/01/08
9,29 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizaki Musujące o Smaku Owocowym 65 g (5x 13 g) - AKA
Dostępność

Lizaki Musujące o Smaku Owocowym 65 g (5x 13 g) - AKA

Data min. trwałości: 2028/02/11
9,04 zł
13,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizaki Bezcukrowe Ksylitolki 5x 10 G - Aka
Dostępność

Lizaki Bezcukrowe Ksylitolki 5x 10 G - Aka

Data min. trwałości: 2027/11/17
9,02 zł
18,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Trzypak Owocowych Przekąsek 3x 16 g - Porcja Dobra
Dostępność

Trzypak Owocowych Przekąsek 3x 16 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2026/11/30
8,89 zł
18,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Owocowe Fred The Snake MALINA Bio 30 g - Diet-Food Kids
Dostępność

Żelki Owocowe Fred The Snake MALINA Bio 30 g - Diet-Food Kids

Data min. trwałości: 2027/02/05
8,89 zł
29,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Kukurydziane Dinozaury o Smaku Ketchupowym 4x 15 g McLoyd
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Dinozaury o Smaku Ketchupowym 4x 15 g McLoyd

Data min. trwałości: 2027/06/17
8,79 zł
14,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Owocowe Malina 50 g - Veri Beri
Dostępność

Żelki Owocowe Malina 50 g - Veri Beri

Data min. trwałości: 2027/07/28
6,44 zł
12,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizak o Smaku Pomarańczowym Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops
Dostępność

Lizak o Smaku Pomarańczowym Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops

Data min. trwałości: 2027/04/01
8,59 zł
50,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizak o Smaku Kiwi - Tropik Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops
Dostępność

Lizak o Smaku Kiwi - Tropik Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops

Data min. trwałości: 2027/02/01
8,59 zł
50,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Banan i Truskawka Chrupiące Owoce do Kieszeni 23 g - Mixit
Dostępność

Banan i Truskawka Chrupiące Owoce do Kieszeni 23 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/07/10
8,48 zł
36,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane Krokodylki Bio 80 g - Granex
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Krokodylki Bio 80 g - Granex

Data min. trwałości: 2027/08/04
8,29 zł
10,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane Misie Bio 80 g - Granex
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Misie Bio 80 g - Granex

Data min. trwałości: 2027/07/21
8,29 zł
10,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
BeRaw Kids Żelki Mango Marakuja Bez Dodatku Cukru 35 g - Purella
Dostępność

BeRaw Kids Żelki Mango Marakuja Bez Dodatku Cukru 35 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/07/31
7,99 zł
22,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Guma do Żucia Mięta Pieprzowa z Ksylitolem 9 g-  Hugo
Dostępność

Guma do Żucia Mięta Pieprzowa z Ksylitolem 9 g- Hugo

Data min. trwałości: 2028/12/18
7,89 zł
87,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops