Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Obniżka
Xylitol Guma do Żucia Truskawka (30 Sztuk) - Miradent
Dostępność

Xylitol Guma do Żucia Truskawka (30 Sztuk) - Miradent

Data min. trwałości: 2028/12/31
13,03 zł
0,43 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kruche Ciasteczka w Czekoladzie Mlecznej do Kieszeni 80 g - MIXIT
Dostępność

Kruche Ciasteczka w Czekoladzie Mlecznej do Kieszeni 80 g - MIXIT

Data min. trwałości: 2027/06/12
15,98 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczka Bezglutenowe Wild Biscuits 115 g - Schar
Dostępność

Ciasteczka Bezglutenowe Wild Biscuits 115 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/03/17
15,79 zł
13,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pianki o Smaku Waniliowym Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Pianki o Smaku Waniliowym Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/09/04
12,40 zł
12,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pianki Owocowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Pianki Owocowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/07
15,69 zł
15,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Muszelki o Smaku Czekoladowym Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Muszelki o Smaku Czekoladowym Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/06/26
15,39 zł
5,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Marakujowa Koala Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon
Dostępność

Żelki Marakujowa Koala Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/01/31
12,08 zł
12,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Malinowy Flaming Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon
Dostępność

Żelki Malinowy Flaming Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/01/31
14,89 zł
14,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Pomarańczowy Tygrysek Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon
Dostępność

Żelki Pomarańczowy Tygrysek Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/01/31
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Kukurydziano - Kakaowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Płatki Kukurydziano - Kakaowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/07
14,69 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizaki Okrągłe Malinowe Bio 70 g (7x 10 g) - Candy Tree
Dostępność

Lizaki Okrągłe Malinowe Bio 70 g (7x 10 g) - Candy Tree

Data min. trwałości: 2027/05/31
14,59 zł
20,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kulki Miodowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Kulki Miodowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/02
14,49 zł
4,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kulki Kakaowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Kulki Kakaowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/20
14,39 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morele Suszone Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Morele Suszone Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/02/28
14,19 zł
14,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam Odporność 7 Sztuk - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam Odporność 7 Sztuk - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/02/29
11,05 zł
1,58 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle
Dostępność

Owoce Liofilizowane Bez Dodatku Cukru Bio 13 g - Holle

Data min. trwałości: 2027/06/10
13,99 zł
107,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Galaretki Owocowe Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Galaretki Owocowe Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/11/08
13,89 zł
13,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops