Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Obniżka
Cuksy Pomarańczowe - Cukierki z Ksylitolem 13 g - Simpatiko
Dostępność

Cuksy Pomarańczowe - Cukierki z Ksylitolem 13 g - Simpatiko

Data min. trwałości: 2027/07/01
5,29 zł
40,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Banan i Truskawka Chrupiące Owoce do Kieszeni 23 g - Mixit
Dostępność

Banan i Truskawka Chrupiące Owoce do Kieszeni 23 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/07/10
8,48 zł
36,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko- Gruszka z Zabawką 20 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko- Gruszka z Zabawką 20 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/22
7,27 zł
36,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ser Gouda z Ziołami Suszony 50 g - SYMBOL SMAKU
Dostępność

Ser Gouda z Ziołami Suszony 50 g - SYMBOL SMAKU

Data min. trwałości: 2026/10/30
17,99 zł
35,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Lizak o Smaku Czarnej Porzeczki Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops
Dostępność

Lizak o Smaku Czarnej Porzeczki Bez Dodatku Cukru 17 g - TimPops

Data min. trwałości: 2027/04/01
5,99 zł
35,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Paluchy Wielozbożowe Truskawkowo-Bananowe Bio 30 g - FruchtBar
Dostępność

Paluchy Wielozbożowe Truskawkowo-Bananowe Bio 30 g - FruchtBar

Data min. trwałości: 2027/03/31
9,99 zł
33,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Owocowe Fred The Snake MALINA Bio 30 g - Diet-Food Kids
Dostępność

Żelki Owocowe Fred The Snake MALINA Bio 30 g - Diet-Food Kids

Data min. trwałości: 2027/02/05
8,89 zł
29,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamonowe Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit
Dostępność

Cynamonowe Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/06/06
6,98 zł
27,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalne Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit
Dostępność

Naturalne Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/04/22
6,78 zł
27,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Gruszka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Gruszka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/08/15
3,79 zł
25,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Truskawka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Truskawka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/08/26
3,79 zł
25,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Kukurydziane Banan Mango Bezglutenowe Bio 30 g - McLloyd's
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Banan Mango Bezglutenowe Bio 30 g - McLloyd's

Data min. trwałości: 2027/02/17
7,49 zł
24,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops