Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Baton Mango Bez Dodatku Cukru 35 g - Bob Snail
Dostępność

Baton Mango Bez Dodatku Cukru 35 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/03/11
4,34 zł
12,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Paluchy Wielozbożowe Truskawkowo-Bananowe Bio 30 g - FruchtBar
Dostępność

Paluchy Wielozbożowe Truskawkowo-Bananowe Bio 30 g - FruchtBar

Data min. trwałości: 2027/03/31
9,99 zł
33,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Pomarańczowy Tygrysek Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon
Dostępność

Żelki Pomarańczowy Tygrysek Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/01/31
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Marakujowa Koala Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon
Dostępność

Żelki Marakujowa Koala Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/01/31
12,08 zł
12,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Malinowy Flaming Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon
Dostępność

Żelki Malinowy Flaming Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/01/31
14,89 zł
14,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Banan i Truskawka Chrupiące Owoce do Kieszeni 23 g - Mixit
Dostępność

Banan i Truskawka Chrupiące Owoce do Kieszeni 23 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/07/10
8,48 zł
36,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ser Gouda z Ziołami Suszony 50 g - SYMBOL SMAKU
Dostępność

Ser Gouda z Ziołami Suszony 50 g - SYMBOL SMAKU

Data min. trwałości: 2026/10/30
17,99 zł
35,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka 20 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka 20 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/22
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przekąska Jabłkowa 20 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłkowa 20 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/07/19
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Mango 20 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Mango 20 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/09/16
4,59 zł
22,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Banan 30 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Banan 30 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/11
5,99 zł
19,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Truskawka 100 g (10 Sztuk) - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Truskawka 100 g (10 Sztuk) - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/24
13,90 zł
13,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Borówka 100 g (10 Sztuk) - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Borówka 100 g (10 Sztuk) - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/05
17,59 zł
17,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kids Box Przekąski z Zabawką 382 g - Bob Snail
Dostępność

Kids Box Przekąski z Zabawką 382 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/07
45,87 zł
12,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciasteczka Owsiane Naturalne Bez Dodatku Cukru 100 g - Ania
Dostępność

Ciasteczka Owsiane Naturalne Bez Dodatku Cukru 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/04
6,89 zł
6,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops