Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Lizak z Witaminami o Smaku Arbuzowym ARBUSIO 8 g - LIZIK!
Dostępność

Lizak z Witaminami o Smaku Arbuzowym ARBUSIO 8 g - LIZIK!

Data min. trwałości: 2027/07/31
1,99 zł
24,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane Krokodylki Bio 80 g - Granex
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Krokodylki Bio 80 g - Granex

Data min. trwałości: 2027/08/04
8,29 zł
10,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Talarki Jaglano - Kukurydziane Delikatne 55 g - Biojeje
Dostępność

Bio Talarki Jaglano - Kukurydziane Delikatne 55 g - Biojeje

Data min. trwałości: 2027/01/20
4,48 zł
8,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mini Wafelki Kukurydziane z Polewą Malinową 35 g - Sante
Dostępność

Mini Wafelki Kukurydziane z Polewą Malinową 35 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/04/29
3,09 zł
8,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owsiane Serduszka Musli z Jabłkiem Serdeczne 50 g - Inka
Dostępność

Owsiane Serduszka Musli z Jabłkiem Serdeczne 50 g - Inka

Data min. trwałości: 2027/06/19
3,69 zł
7,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Chrupki Kukurydziane Bio 150 g - Biominki
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Bio 150 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/03/11
11,59 zł
7,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pałeczki Kukurydziane Ryżowe 100 g - Ania
Dostępność

Pałeczki Kukurydziane Ryżowe 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/05/31
4,10 zł
4,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Brązowy Ekspandowany Bio 75 g - Biominki
Dostępność

Ryż Brązowy Ekspandowany Bio 75 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/31
7,39 zł
9,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lody Wodne do Zamrażania Bio 400 ml (10x 40 ml) - Terrasana
Dostępność

Lody Wodne do Zamrażania Bio 400 ml (10x 40 ml) - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/10/31
14,36 zł
3,59 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/29
4,69 zł
46,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Jabłko - Jagoda 9 g - Frupp Kids
Dostępność

Baton Liofilizowany Jabłko - Jagoda 9 g - Frupp Kids

Data min. trwałości: 2027/09/01
5,39 zł
59,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bezglutenowe Chrupki Kukurydziane Marchew Bio 55 g Biokids
Dostępność

Bezglutenowe Chrupki Kukurydziane Marchew Bio 55 g Biokids

Data min. trwałości: 2027/04/22
7,89 zł
14,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krakersy Mini Jungle Bio 100 g - Ania
Dostępność

Krakersy Mini Jungle Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/05/31
5,24 zł
5,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kulki Kakaowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Kulki Kakaowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/20
14,39 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops