Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Obniżka
Owsiane Serduszka Musli z Jabłkiem Serdeczne 50 g - Inka
Dostępność

Owsiane Serduszka Musli z Jabłkiem Serdeczne 50 g - Inka

Data min. trwałości: 2027/06/19
3,69 zł
7,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owsiane Serduszka Musli z Kokosem Serdeczne 50 g - Inka
Dostępność

Owsiane Serduszka Musli z Kokosem Serdeczne 50 g - Inka

Data min. trwałości: 2027/03/04
3,69 zł
7,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Owsiane Serduszka Musli z Czekoladą Serdeczne 50 g - Inka
Dostępność

Owsiane Serduszka Musli z Czekoladą Serdeczne 50 g - Inka

Data min. trwałości: 2027/07/28
3,69 zł
7,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamonowe Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit
Dostępność

Cynamonowe Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/06/06
6,98 zł
27,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalne Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit
Dostępność

Naturalne Chipsy Jabłkowe do Kieszeni 25 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/04/22
6,78 zł
27,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatniki Mini Jungle 100 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Mini Jungle 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/05/31
6,29 zł
6,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko- Gruszka z Zabawką 20 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko- Gruszka z Zabawką 20 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/22
7,27 zł
36,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki z Zestawem Witamin Smak Polskich Owoców 80 g - Lily Jelly
Dostępność

Żelki z Zestawem Witamin Smak Polskich Owoców 80 g - Lily Jelly

Data min. trwałości: 2027/02/12
11,19 zł
13,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Kokosowe do Kieszeni KARMEL 45 g - Mixit
Dostępność

Chipsy Kokosowe do Kieszeni KARMEL 45 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/02/13
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops