Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Obniżka
Żelki Owocowe Malina 50 g - Veri Beri
Dostępność

Żelki Owocowe Malina 50 g - Veri Beri

Data min. trwałości: 2027/07/28
6,44 zł
12,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wężyki Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Wężyki Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/04/23
13,29 zł
13,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przekąska Jabłko i Truskawka Bez Dodatku Cukru 60 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Truskawka Bez Dodatku Cukru 60 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/03/06
8,02 zł
13,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przekąska Mango Bez Dodatku Cukru 60 g Bob Snail
Dostępność

Przekąska Mango Bez Dodatku Cukru 60 g Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/05/08
8,02 zł
13,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska MALINOWY RAJ Bez Dodatku Cukru 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Przekąska MALINOWY RAJ Bez Dodatku Cukru 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,69 zł
13,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Krówki Różane Wegańskie Bezglutenowe BIO 150 g - Super Krówka
Dostępność

Krówki Różane Wegańskie Bezglutenowe BIO 150 g - Super Krówka

Data min. trwałości: 2028/05/04
13,59 zł
9,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczka Bezglutenowe Wild Biscuits 115 g - Schar
Dostępność

Ciasteczka Bezglutenowe Wild Biscuits 115 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/03/17
15,79 zł
13,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Galaretki Owocowe Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Galaretki Owocowe Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/11/08
13,89 zł
13,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Truskawka 100 g (10 Sztuk) - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Truskawka 100 g (10 Sztuk) - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/24
13,90 zł
13,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lizaki Musujące o Smaku Owocowym 65 g (5x 13 g) - AKA
Dostępność

Lizaki Musujące o Smaku Owocowym 65 g (5x 13 g) - AKA

Data min. trwałości: 2028/02/11
9,04 zł
13,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Truskawkowy SZAŁ Przekąska 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Truskawkowy SZAŁ Przekąska 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,79 zł
13,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiśniowa RADOŚĆ Przekąska 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Wiśniowa RADOŚĆ Przekąska 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,79 zł
13,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki z Zestawem Witamin Smak Polskich Owoców 80 g - Lily Jelly
Dostępność

Żelki z Zestawem Witamin Smak Polskich Owoców 80 g - Lily Jelly

Data min. trwałości: 2027/02/12
11,19 zł
13,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciasteczka z Jabłkiem Bio 120 g - Biskids
Dostępność

Ciasteczka z Jabłkiem Bio 120 g - Biskids

Data min. trwałości: 2027/05/19
16,89 zł
14,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mixies Naturalne Żelki Owocowe Bez Dodatku Cukru 35 g - Mixit
Dostępność

Mixies Naturalne Żelki Owocowe Bez Dodatku Cukru 35 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/04/03
4,94 zł
14,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops