Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Nowości
Krówki Różane Wegańskie Bezglutenowe BIO 150 g - Super Krówka
Dostępność

Krówki Różane Wegańskie Bezglutenowe BIO 150 g - Super Krówka

Data min. trwałości: 2028/05/04
13,59 zł
9,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Kukurydziane Dinozaury o Smaku Ketchupowym 4x 15 g McLoyd
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Dinozaury o Smaku Ketchupowym 4x 15 g McLoyd

Data min. trwałości: 2027/06/17
8,79 zł
14,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Roll Jabłko Bez Dodatku Cukru Bio 12 g - Csinta
Dostępność

Przekąska Roll Jabłko Bez Dodatku Cukru Bio 12 g - Csinta

Data min. trwałości: 2028/04/09
5,29 zł
44,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Liofilizowany Jabłko - Marakuja 9 g - Frupp Kids
Dostępność

Baton Liofilizowany Jabłko - Marakuja 9 g - Frupp Kids

Data min. trwałości: 2027/09/04
4,29 zł
47,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciasteczka z Jabłkiem Bio 120 g - Biskids
Dostępność

Ciasteczka z Jabłkiem Bio 120 g - Biskids

Data min. trwałości: 2027/05/19
16,89 zł
14,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Malinowe BIO 50 g - Diet Food
Dostępność

Żelki Malinowe BIO 50 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/02/05
12,39 zł
24,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupki Kukurydziane Krokodylki Bio 80 g - Granex
Dostępność

Chrupki Kukurydziane Krokodylki Bio 80 g - Granex

Data min. trwałości: 2027/08/04
8,29 zł
10,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chipsy Kokosowe do Kieszeni KARMEL 45 g - Mixit
Dostępność

Chipsy Kokosowe do Kieszeni KARMEL 45 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/02/13
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiśniowa RADOŚĆ Przekąska 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Wiśniowa RADOŚĆ Przekąska 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,79 zł
13,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Galaretki Owocowe Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Galaretki Owocowe Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/08
12,29 zł
12,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cuksy Pomarańczowe - Cukierki z Ksylitolem 13 g - Simpatiko
Dostępność

Cuksy Pomarańczowe - Cukierki z Ksylitolem 13 g - Simpatiko

Data min. trwałości: 2027/07/01
5,29 zł
40,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pianki o Smaku Waniliowym Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Pianki o Smaku Waniliowym Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/09/04
12,40 zł
12,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciasteczka Bezglutenowe Wild Biscuits 115 g - Schar
Dostępność

Ciasteczka Bezglutenowe Wild Biscuits 115 g - Schar

Data min. trwałości: 2027/03/17
15,79 zł
13,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Mango w Mlecznej Czekoladzie 30 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Mango w Mlecznej Czekoladzie 30 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/03/04
5,69 zł
18,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam MANGO Łezka - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam MANGO Łezka - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/02/28
2,49 zł
2,49 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BeRaw Kids Żelki Truskawka Bez Dodatku Cukru 35 g - Purella
Dostępność

BeRaw Kids Żelki Truskawka Bez Dodatku Cukru 35 g - Purella

Data min. trwałości: 2027/07/31
5,59 zł
15,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kulki Kakaowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Kulki Kakaowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/20
14,39 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 400 g - Biominki
Dostępność

Żelki Misie Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 400 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/02/29
41,99 zł
10,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops