Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przekąski dla dzieci – pyszne i odżywcze smakołyki dla maluchów

Obniżka
Chrupiące Truskawki w Czekoladzie do Kieszeni 60 g - Mixit
Dostępność

Chrupiące Truskawki w Czekoladzie do Kieszeni 60 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/06/27
13,48 zł
22,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wężyki Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Wężyki Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/04/23
13,29 zł
13,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Banan i Truskawka Chrupiące Owoce do Kieszeni 23 g - Mixit
Dostępność

Banan i Truskawka Chrupiące Owoce do Kieszeni 23 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/07/10
8,48 zł
36,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Cookie Dough 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Cookie Dough 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/01/08
11,79 zł
11,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Owocowe Jabłko and  Mango Bio 50 g - Diet-Food
Dostępność

Żelki Owocowe Jabłko and Mango Bio 50 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2026/12/15
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Kukurydziano - Kakaowe Bio 300 g - Biominki
Dostępność

Płatki Kukurydziano - Kakaowe Bio 300 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/07
14,69 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Cinnamon Roll 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Cinnamon Roll 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/02/12
11,79 zł
11,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Creamy Peanut Butter 100 g - True Dates
Dostępność

Daktyle Creamy Peanut Butter 100 g - True Dates

Data min. trwałości: 2028/01/23
11,59 zł
11,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Truskawkowy SZAŁ Przekąska 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Truskawkowy SZAŁ Przekąska 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,79 zł
13,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelki Pomarańczowy Tygrysek Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon
Dostępność

Żelki Pomarańczowy Tygrysek Bez Dodatku Cukru 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/01/31
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatniki Prostokątne Bio 100 g - Ania
Dostępność

Herbatniki Prostokątne Bio 100 g - Ania

Data min. trwałości: 2027/07/31
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Biszkopty Dla Dzieci BIO 200 g - EkoWital
Dostępność

Biszkopty Dla Dzieci BIO 200 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/06/15
12,89 zł
6,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Xylitol Guma do Żucia Jabłko (30 Sztuk) - Miradent
Dostępność

Xylitol Guma do Żucia Jabłko (30 Sztuk) - Miradent

Data min. trwałości: 2028/12/31
13,03 zł
0,43 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zdrowy Lizak Mniam-Mniam MALINA Łezka 6 g - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam-Mniam MALINA Łezka 6 g - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/03/31
1,87 zł
1,87 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Brązowy Ekspandowany Bio 75 g - Biominki
Dostępność

Ryż Brązowy Ekspandowany Bio 75 g - Biominki

Data min. trwałości: 2027/05/31
7,39 zł
9,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kids Box Przekąski z Zabawką 382 g - Bob Snail
Dostępność

Kids Box Przekąski z Zabawką 382 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/06/07
45,87 zł
12,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wafle Gryczane Niesolone Bio 60 g - Biominki
Dostępność

Wafle Gryczane Niesolone Bio 60 g - Biominki

Data min. trwałości: 2026/12/15
6,59 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zdrowy Lizak Mniam - Mniam na Gardło Łezka Malina - Starpharma
Dostępność

Zdrowy Lizak Mniam - Mniam na Gardło Łezka Malina - Starpharma

Data min. trwałości: 2027/08/31
1,87 zł
1,87 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops