Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Dzień Miłośników Książek

Dzisiaj, 9 sierpnia, mają swoje święto wszyscy Miłośnicy Książek – obchodzimy bowiem Dzień Miłośników Książek.
Święto to ma na celu propagowanie czytania książek, które ze względu na coraz bardziej rozwijające się technologie odchodzi trochę do lamusa. Z raportu Biblioteki Narodowej Stan Czytelnictwa w Polsce w 2020 roku opublikowanego w 2021 roku, wynika, że w ciągu ostatnich 20 lat zmniejszył się procent czytających 1 lub więcej książek rocznie o ponad 10 pp.

Książki w marketbio.pl

Osobiście jestem wielką fanką czytania tradycyjnych książek, dlatego też w ostatnim czasie reaktywowaliśmy w naszym sklepie na www.marketbio.pl sprzedaż książek. Oferujemy tam książki, które sami chętnie czytamy, które miały pozytywny wpływ na nasze życie i przyczyniają się do naszego rozwoju. Zdrowy styl życia i dbanie o swój rozwój na poziomie duchowym to naczynia połączone, bo jak mawiał bowiem Demokryt „książki są lekarstwem dla umysłu”.
 
Wyjątkowo bliska mojemu sercu jest jedna pozycja – Ukochanej Małej Księżniczce. Drogocenne Listy od Twojego Króla. autorstwa Sheri Rose Shepherd Miałam okazję czytać ją mojej 6-letniej córce i przyznam szczerze, że jeszcze nie spotkałam się z pozycją dla dziewczynek, która w tak delikatny i subtelny sposób pomagałaby w budowaniu w dziecku silnego poczucia własnej wartości. Uprzedzam, że to bardzo poruszająca pozycja, ale wydaje mi się, że naprawdę warto, żeby każda Mała a nawet i Duża Księżniczka miała ją w swojej biblioteczce. Zdecydowanie polecam ją na prezent na chrzciny, urodziny czy komunię.
 
Link do kategorii z książkami znajdziesz tutaj
 
 
„Kto czyta książki, żyje podwójnie”
Umberto Eco
 
 
Miłego czytania!
Dominika z MarketBio.pl

 

 

ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google