Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Owoce Morza

Makrela w Bio Sosie Pomidorowym 120 g (90 g) - Pan Do Mar
Dostępność

Makrela w Bio Sosie Pomidorowym 120 g (90 g) - Pan Do Mar

Data min. trwałości: 2030/06/29
21,99 zł
24,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kałamarnica we Własnym Atramencie 115 g (72 g) - Vigilante
Dostępność

Kałamarnica we Własnym Atramencie 115 g (72 g) - Vigilante

Data min. trwałości: 2030/01/31
10,79 zł
14,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kałamarnica (Kawałki) w Atramencie 3-Pack (3x 80 g) - Kier
Dostępność

Kałamarnica (Kawałki) w Atramencie 3-Pack (3x 80 g) - Kier

Data min. trwałości: 2030/01/31
15,48 zł
6,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kalmary Kawałki po Amerykańsku 120 ml - VIGILANTE
Dostępność

Kalmary Kawałki po Amerykańsku 120 ml - VIGILANTE

Data min. trwałości: 2030/01/31
9,99 zł
8,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Filety z Makreli w Sosie Pomidorowym 170 g - Kier
Dostępność

Filety z Makreli w Sosie Pomidorowym 170 g - Kier

Data min. trwałości: 2029/07/31
6,44 zł
3,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Anchois (Sardele) w Bio Oliwie z Oliwek 50 g (30 g) - Pan do mar
Dostępność

Anchois (Sardele) w Bio Oliwie z Oliwek 50 g (30 g) - Pan do mar

Data min. trwałości: 2027/06/30
21,99 zł
73,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops