Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Dieta Ketogeniczna produkty do diety Keto w marketbio

Olej MCT z Kokosa BIO Proszek 100 g - Pięć Przemian
Dostępność

Olej MCT z Kokosa BIO Proszek 100 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/10/11
23,07 zł
23,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Olej MCT z Kokosa Coco Fuel 100 Kapsułek Softgel - Aura Herbals
Dostępność

Olej MCT z Kokosa Coco Fuel 100 Kapsułek Softgel - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/06/30
26,99 zł
0,27 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Kokosowy MCT KETO BIO 250 ml - Crudolio
Dostępność

Olej Kokosowy MCT KETO BIO 250 ml - Crudolio

Data min. trwałości: 2028/04/29
25,90 zł
10,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Makaron Konjac Fettuccine Bio 270 (200 g) - Keto Chef
Dostępność

Makaron Konjac Fettuccine Bio 270 (200 g) - Keto Chef

Data min. trwałości: 2028/05/03
6,49 zł
3,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Shirataki Konjac Udon Bio 385 g (300 g) - Diet-Food
Dostępność

Makaron Shirataki Konjac Udon Bio 385 g (300 g) - Diet-Food

Data min. trwałości: 2028/03/07
8,45 zł
2,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Suchy Makaron Konjac OWSIANY Spaghetti 80 g - Diet-Food
Dostępność

Suchy Makaron Konjac OWSIANY Spaghetti 80 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2028/04/23
10,37 zł
12,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Błonnik Bambusowy 500 g - EOOVITA
Dostępność

Błonnik Bambusowy 500 g - EOOVITA

Data min. trwałości: 2028/01/30
18,25 zł
3,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Racuchy KETO Bezglutenowe 170 g - Pięć Przemian
Dostępność

Racuchy KETO Bezglutenowe 170 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/03
13,49 zł
7,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Piernika Keto 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Przyprawa do Piernika Keto 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/10/31
12,68 zł
12,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Pistacjowa 100% 180 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pasta Pistacjowa 100% 180 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/10/31
41,99 zł
23,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Kokosowy Bezwonny (Rafinowany) Bio 1 l - Batom
Dostępność

Olej Kokosowy Bezwonny (Rafinowany) Bio 1 l - Batom

Data min. trwałości: 2028/01/25
35,99 zł
3,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Nerkowca Całe 1 kg - Planteon
Dostępność

Orzechy Nerkowca Całe 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/30
47,68 zł
4,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kalmary Kawałki po Amerykańsku 120 ml - VIGILANTE
Dostępność

Kalmary Kawałki po Amerykańsku 120 ml - VIGILANTE

Data min. trwałości: 2030/01/31
9,99 zł
8,33 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Cytryn Bio 1 l  - La Bio Idea
Dostępność

Sok z Cytryn Bio 1 l - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2027/02/06
31,53 zł
3,15 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Brzozy Naturalny 750 ml - Naturavena
Dostępność

Sok z Brzozy Naturalny 750 ml - Naturavena

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,37 zł
1,65 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krem Orzechowy Mix (4 Orzechy) Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Krem Orzechowy Mix (4 Orzechy) Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/28
26,99 zł
10,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 250 ml - Olandia
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin Bio 250 ml - Olandia

Data min. trwałości: 2027/01/31
26,11 zł
10,44 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Kokosowy Nierafinowany 500 ml - Natur Planet
Dostępność

Olej Kokosowy Nierafinowany 500 ml - Natur Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
28,99 zł
5,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Płatki 1 kg - Targroch
Dostępność

Migdały Płatki 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
54,44 zł
5,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Brązowy Ziarno 1 kg Flowpack - Targroch
Dostępność

Len Brązowy Ziarno 1 kg Flowpack - Targroch

Data min. trwałości: 2027/09/30
10,59 zł
1,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops