Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ekologiczne produkty dla dzieci

Obniżka
Xylitol Guma do Żucia Truskawka (30 Sztuk) - Miradent
Dostępność

Xylitol Guma do Żucia Truskawka (30 Sztuk) - Miradent

Data min. trwałości: 2028/12/31
13,03 zł
0,43 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Xylitol Guma do Żucia Jabłko (30 Sztuk) - Miradent
Dostępność

Xylitol Guma do Żucia Jabłko (30 Sztuk) - Miradent

Data min. trwałości: 2028/12/31
13,03 zł
0,43 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Woda Źródlana Niegazowana 700 ml (Szklana Butelka) - Baby Zdrój
Dostępność

Woda Źródlana Niegazowana 700 ml (Szklana Butelka) - Baby Zdrój

Data min. trwałości: 2027/07/03
11,49 zł
1,64 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Woda Źródlana Niegazowana 330 ml (Szklana Butelka) - Baby Zdrój
Dostępność

Woda Źródlana Niegazowana 330 ml (Szklana Butelka) - Baby Zdrój

Data min. trwałości: 2027/05/27
6,29 zł
1,91 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Woda Morska Izotoniczna Spray do Nosa Sea Water 30 ml - Starpharma
Dostępność

Woda Morska Izotoniczna Spray do Nosa Sea Water 30 ml - Starpharma

Data min. trwałości: 2028/03/31
14,19 zł
47,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiśniowa RADOŚĆ Przekąska 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Wiśniowa RADOŚĆ Przekąska 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,79 zł
13,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wężyki Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki
Dostępność

Wężyki Bez Żelatyny Bezglutenowe Bio 100 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/04/23
13,29 zł
13,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Warzywa z Cielęciną od 10 Miesiąca Bio 220 g - Holle
Dostępność

Warzywa z Cielęciną od 10 Miesiąca Bio 220 g - Holle

Data min. trwałości: 2029/06/30
14,09 zł
6,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wafle Gryczane Niesolone Bio 60 g - Biominki
Dostępność

Wafle Gryczane Niesolone Bio 60 g - Biominki

Data min. trwałości: 2026/12/15
6,59 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Trzypak Owocowych Przekąsek 3x 16 g - Porcja Dobra
Dostępność

Trzypak Owocowych Przekąsek 3x 16 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2026/11/30
8,89 zł
18,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Truskawkowy SZAŁ Przekąska 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Truskawkowy SZAŁ Przekąska 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,79 zł
13,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szampon Oczyszczający Skóra Atopowa AZS 300 ml - Ziaja Med
Dostępność

Szampon Oczyszczający Skóra Atopowa AZS 300 ml - Ziaja Med

Data min. trwałości: 2028/06/30
14,13 zł
4,71 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Szampon Eliminacja Wszy i Gnid 180 ml - Pipi Nitolic
Dostępność

Szampon Eliminacja Wszy i Gnid 180 ml - Pipi Nitolic

Data min. trwałości: 2027/08/28
46,99 zł
26,11 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Środek do Higenicznego Czyszczenia 300 ml - Frosch Baby
Dostępność

Środek do Higenicznego Czyszczenia 300 ml - Frosch Baby

Data min. trwałości: 2030/04/27
22,11 zł
7,37 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Pomidorowy z Warzywami Dla Dzieci Bio 340 g - LaSelva
Dostępność

Sos Pomidorowy z Warzywami Dla Dzieci Bio 340 g - LaSelva

Data min. trwałości: 2028/10/17
13,47 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Pomidorowy Dla Dzieci Bio 340 ml - Zwergenwiese
Dostępność

Sos Pomidorowy Dla Dzieci Bio 340 ml - Zwergenwiese

Data min. trwałości: 2029/03/11
19,69 zł
5,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól do Kąpieli z Tymiankiem BĄDŹ ZDRÓW 50 g - Dresdner Essenz
Dostępność

Sól do Kąpieli z Tymiankiem BĄDŹ ZDRÓW 50 g - Dresdner Essenz

Data min. trwałości: 2027/08/31
11,39 zł
22,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops