Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Herbatka Ekspresowa Pokrzywa Fix 30 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Ekspresowa Pokrzywa Fix 30 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/02/28
7,99 zł
26,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krwawnik Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Krwawnik Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/07/01
13,29 zł
13,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Hyzop Ziele EKO 50 g - Dary Natury
Dostępność

Hyzop Ziele EKO 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bigos Wegetariański z Grzybami EKO 500 g - Dary Natury
Dostępność

Bigos Wegetariański z Grzybami EKO 500 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/01
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi 40 g - Big Nature
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/04/30
7,36 zł
18,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Orkiszowa Typ 850 EKO 1 kg - Dary Natury
Dostępność

Mąka Orkiszowa Typ 850 EKO 1 kg - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/02
12,89 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lawenda Suszona Kwiat 50 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Lawenda Suszona Kwiat 50 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/07/31
12,79 zł
25,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Zdrowe Nerki Eko 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Zdrowe Nerki Eko 37,5 g (25x 1,5 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/05
12,39 zł
33,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gruszka Suszona Eko 150 g - Dary Natury
Dostępność

Gruszka Suszona Eko 150 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/11/03
12,39 zł
8,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/01/08
9,29 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Werbena Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Werbena Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/06/30
18,69 zł
18,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chmiel Szyszki EKO 20 g - Dary Natury
Dostępność

Chmiel Szyszki EKO 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/02
9,29 zł
46,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wrotycz Ziele Cięte Dziko Rosnący 100 g - Nanga
Dostępność

Wrotycz Ziele Cięte Dziko Rosnący 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/12/31
11,89 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/14
18,09 zł
1,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Liofilizowana Gotowana Kasza Jęczmienna Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Liofilizowana Gotowana Kasza Jęczmienna Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/08/04
11,69 zł
11,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Krzemionkowa Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Krzemionkowa Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
11,49 zł
22,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/30
16,79 zł
16,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Wspomagająca Pracę Wątroby Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Wspomagająca Pracę Wątroby Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
10,99 zł
21,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Gryczane BIO 300 g - BioLife
Dostępność

Płatki Gryczane BIO 300 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/07/20
8,27 zł
2,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szczypiorkowa Posypka 10 g - Dary Natury
Dostępność

Szczypiorkowa Posypka 10 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
6,59 zł
65,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kukurydziana 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Kukurydziana 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/03/16
10,98 zł
1,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Susz Warzywny z Dodatkiem Ziół 100 g - Dary Natury
Dostępność

Susz Warzywny z Dodatkiem Ziół 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
10,79 zł
10,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ostropest Plamisty Mielony Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Ostropest Plamisty Mielony Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/31
15,89 zł
7,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops