Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka
Makaron Orkiszowy Pełnoziarnisty Rurka 400 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Makaron Orkiszowy Pełnoziarnisty Rurka 400 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2026/12/30
10,49 zł
2,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Biała Bio 500 g - Bio Raj
Dostępność

Fasolka Biała Bio 500 g - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/11/14
15,29 zł
3,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Hyzop Ziele 100 g - Nanga
Dostępność

Hyzop Ziele 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/04/01
15,19 zł
15,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jęczmienna Pęczak  Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jęczmienna Pęczak Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/12
12,29 zł
1,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarcie Żebro Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Czarcie Żebro Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/08/31
19,59 zł
19,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Macierzanka Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Macierzanka Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,89 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pigwa Owoc 100 g - Natura Wita
Dostępność

Pigwa Owoc 100 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/04/30
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jaglana Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Jaglana Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
8,29 zł
1,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Liść Melisy Herbatka Eko 25 g - Dary Natury
Dostępność

Liść Melisy Herbatka Eko 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/04
9,49 zł
37,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Polecana Przy Trądziku Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Polecana Przy Trądziku Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/03
11,49 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,39 zł
2,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oregano Bio 10 g - Dary Natury
Dostępność

Oregano Bio 10 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/11/01
4,29 zł
42,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Biała Bio 500 g - EkoWital
Dostępność

Mąka Gryczana Biała Bio 500 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/01/07
10,99 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
10,99 zł
21,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi Mielony Eko 120 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Mielony Eko 120 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/01/03
26,99 zł
22,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rzodkiewka Nasiona Na Kiełki 80 g - Diet - Food
Dostępność

Rzodkiewka Nasiona Na Kiełki 80 g - Diet - Food

Data min. trwałości: 2027/02/18
8,89 zł
11,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Lniany Tłoczony Na Zimno 500 ml - Big Nature
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony Na Zimno 500 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/08
17,79 zł
3,56 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jaglana 1 kg - Targroch
Dostępność

Mąka Jaglana 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
12,89 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Bez Czarny Owoc Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Bez Czarny Owoc Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
12,89 zł
25,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona z Żurawiną EKO 850 g (800 g) - Dary Natury
Dostępność

Kapusta Kiszona z Żurawiną EKO 850 g (800 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/05
17,32 zł
2,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Orkiszowa Chlebowa Bio 1 kg TYP 750 - BioLife
Dostępność

Mąka Orkiszowa Chlebowa Bio 1 kg TYP 750 - BioLife

Data min. trwałości: 2027/06/01
13,34 zł
1,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Pomidorowa z Chilli i Czosnkiem EKO 490 g - Dary Natury
Dostępność

Passata Pomidorowa z Chilli i Czosnkiem EKO 490 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/31
12,71 zł
2,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops