Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka Oferta-miesiaca
Ciastka Owsianki z Żurawiną 175 g - NaturAvena
Dostępność

Ciastka Owsianki z Żurawiną 175 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/05/17
11,18 zł
6,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Jagody Kamczackiej NFC  Bio 330 ml - Batom
Dostępność

Sok z Jagody Kamczackiej NFC Bio 330 ml - Batom

Data min. trwałości: 2028/01/09
19,39 zł
5,88 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cząber Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Cząber Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/01/31
5,69 zł
5,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Konopi Niełuskane Bio 250 g - Batom
Dostępność

Nasiona Konopi Niełuskane Bio 250 g - Batom

Data min. trwałości: 2026/12/31
13,98 zł
5,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pesto z Czosnku Niedźwiedziego EKO 200 g - Dary Natury
Dostępność

Pesto z Czosnku Niedźwiedziego EKO 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,97 zł
5,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Miód Rzepakowy 500 g - Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Rzepakowy 500 g - Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/02/01
26,99 zł
5,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Ostropestu Tłoczony Na Zimno 500 ml - Big Nature
Dostępność

Olej z Ostropestu Tłoczony Na Zimno 500 ml - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
26,99 zł
5,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kminek Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Kminek Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
5,08 zł
5,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Warzywa Suszone Naturalne MIX Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Warzywa Suszone Naturalne MIX Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,03 zł
5,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polskie Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Polskie Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/31
49,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zakwas Żytni Wysuszony 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Zakwas Żytni Wysuszony 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2026/12/25
9,79 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Rzepakowy 1,2 kg Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Rzepakowy 1,2 kg Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/08/25
58,70 zł
4,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Ostropestu Tłoczony na Zimno 1 l - Big Nature
Dostępność

Olej z Ostropestu Tłoczony na Zimno 1 l - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/02/10
47,99 zł
4,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Lipowy 1,2 kg - Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Lipowy 1,2 kg - Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/07/20
57,52 zł
4,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wrotycz Ziele Cięte 250 g Planteon
Dostępność

Wrotycz Ziele Cięte 250 g Planteon

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,58 zł
4,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolendra Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Kolendra Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/09/30
4,23 zł
4,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Lniany Tłoczony na Zimno 500 ml - Targroch
Dostępność

Olej Lniany Tłoczony na Zimno 500 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/02
20,99 zł
4,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Łuskane 500 g - Fivio
Dostępność

Pestki Dyni Łuskane 500 g - Fivio

Data min. trwałości: 2027/03/31
20,99 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops