Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Obniżka
Herbatka Energia Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Energia Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/01/02
13,29 zł
26,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krwawnik Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Krwawnik Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/07/01
13,29 zł
13,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland
Dostępność

Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
13,37 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Dla Dzieci Krasnoludek  Eko 45 g (15x 3 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Dla Dzieci Krasnoludek Eko 45 g (15x 3 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/02
13,49 zł
29,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Owsiana Pełnoziarnista 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Owsiana Pełnoziarnista 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/20
13,49 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Jaglane Pełnoziarniste 1 kg - Targroch
Dostępność

Płatki Jaglane Pełnoziarniste 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
13,59 zł
1,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krwawnik Kwiat 50 g - Nanga
Dostępność

Krwawnik Kwiat 50 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
13,69 zł
27,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jasna z Płaskurki Typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Jasna z Płaskurki Typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/17
13,69 zł
1,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Gryczana 1 kg - Targroch
Dostępność

Mąka Gryczana 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,79 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Porzeczkowa EKO w Piramidkach 45 g (15 x3 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Porzeczkowa EKO w Piramidkach 45 g (15 x3 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/01
13,89 zł
30,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona BIO 1 kg - Ekowital
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona BIO 1 kg - Ekowital

Data min. trwałości: 2027/07/12
13,98 zł
1,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Konopi Niełuskane Bio 250 g - Batom
Dostępność

Nasiona Konopi Niełuskane Bio 250 g - Batom

Data min. trwałości: 2026/12/31
13,98 zł
5,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
13,99 zł
7,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Orkiszowa Biała Typ 630 Chlebowa 1 kg - Bjos
Dostępność

Mąka Orkiszowa Biała Typ 630 Chlebowa 1 kg - Bjos

Data min. trwałości: 2027/05/30
13,99 zł
1,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Łuskany Połówki 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Groch Łuskany Połówki 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/05/13
13,99 zł
1,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Pestek Dyni 500 g - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka z Pestek Dyni 500 g - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/08/25
14,15 zł
2,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Mielony Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Ostropest Plamisty Mielony Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/01
14,29 zł
7,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bylica Boże Drzewko Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Bylica Boże Drzewko Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/01
14,29 zł
14,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwiat Lipy Herbatka Eko 30 g - Dary Natury
Dostępność

Kwiat Lipy Herbatka Eko 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
14,39 zł
47,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Mąka Gryczana Biała Bezglutenowa 500 g - NaturAvena
Dostępność

Mąka Gryczana Biała Bezglutenowa 500 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/03/31
14,39 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Piołun Ziele Dziko Rosnące 100 g - Nanga
Dostępność

Piołun Ziele Dziko Rosnące 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/09/01
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Lipa Kwiat Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Lipa Kwiat Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/04
14,79 zł
29,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pigwa Owoc 100 g - Natura Wita
Dostępność

Pigwa Owoc 100 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/04/30
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops