Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Polskie Śliwki Suszone z Pestką Eko 250 g - Dary Natury
Dostępność

Polskie Śliwki Suszone z Pestką Eko 250 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
22,99 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoc Głogu Herbatka Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Owoc Głogu Herbatka Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
9,29 zł
9,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bio 50 g - Biominki

Data min. trwałości: 2028/01/08
9,29 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kminek Ziarno 60 g - Dary Natury
Dostępność

Kminek Ziarno 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/05
5,69 zł
9,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cząber Suszony 60 g - Big Nature
Dostępność

Cząber Suszony 60 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
5,98 zł
9,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wrotycz Ziele Cięte 50 g Planteon
Dostępność

Wrotycz Ziele Cięte 50 g Planteon

Data min. trwałości: 2027/06/30
4,99 zł
9,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kawa Orkiszowa Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Kawa Orkiszowa Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
19,99 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Błonnik Błonmix 300 g - MyVita
Dostępność

Błonnik Błonmix 300 g - MyVita

Data min. trwałości: 2027/11/04
29,99 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Młody Jęczmień w Proszku z Polskich Upraw - 100 g MyVita
Dostępność

Młody Jęczmień w Proszku z Polskich Upraw - 100 g MyVita

Data min. trwałości: 2027/05/31
10,39 zł
10,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kawa Żołędziówka Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Kawa Żołędziówka Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
20,99 zł
10,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Lancetowata Liść Cięty 50 g - Planteon
Dostępność

Babka Lancetowata Liść Cięty 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/08/05
5,25 zł
10,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciastka Owsianki z Czekoladą 175 g - NaturAvena
Dostępność

Ciastka Owsianki z Czekoladą 175 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/01/24
18,39 zł
10,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 500 g - Nanga
Dostępność

Glistnik Jaskółcze Ziele Cięte 500 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/06/30
52,89 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Susz Warzywny z Dodatkiem Ziół 100 g - Dary Natury
Dostępność

Susz Warzywny z Dodatkiem Ziół 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
10,79 zł
10,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Babki Płesznik Bio 250 g Bio Planet
Dostępność

Nasiona Babki Płesznik Bio 250 g Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/08/31
26,99 zł
10,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Chipsy Jabłkowe Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Chipsy Jabłkowe Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/26
10,99 zł
10,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wierzbownica Drobnokwiatowa Ziele 200 g - Natura Wita
Dostępność

Wierzbownica Drobnokwiatowa Ziele 200 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
21,99 zł
11,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dąb Kora Cięta 50 g - Planteon
Dostępność

Dąb Kora Cięta 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2026/12/19
5,51 zł
11,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rzodkiewka Nasiona Na Kiełki 80 g - Diet - Food
Dostępność

Rzodkiewka Nasiona Na Kiełki 80 g - Diet - Food

Data min. trwałości: 2027/02/18
8,89 zł
11,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Włoszczyzna Warzywa Suszone Bio 150 g - Batom
Dostępność

Włoszczyzna Warzywa Suszone Bio 150 g - Batom

Data min. trwałości: 2028/03/01
16,74 zł
11,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Płesznik Mielona 100 g - Planteon
Dostępność

Babka Płesznik Mielona 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/07/31
11,19 zł
11,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Frytki Jabłkowe Bezglutenowe Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/13
33,99 zł
11,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops