Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Ziołowa Przyprawa do Potraw w Płynie EKO 250 ml - Dary Natury
Dostępność

Ziołowa Przyprawa do Potraw w Płynie EKO 250 ml - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/31
16,69 zł
6,68 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Spadziowy Nektarowy 1 kg Pasieka
Dostępność

Miód Spadziowy Nektarowy 1 kg Pasieka

Data min. trwałości: 2029/04/10
67,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
13,99 zł
7,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Mielony Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Ostropest Plamisty Mielony Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/01
14,29 zł
7,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 125 g - BATOM
Dostępność

Pestki Dyni Ciemnozielone Bio 125 g - BATOM

Data min. trwałości: 2027/02/28
8,98 zł
7,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Błonnik Jabłkowy Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Błonnik Jabłkowy Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/06/29
10,99 zł
7,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ocet Winny Różany EKO 250 ml - Dary Natury
Dostępność

Ocet Winny Różany EKO 250 ml - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/04
18,49 zł
7,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Polskie BIO 500 g - Młyn Kopytowa
Dostępność

Pestki Dyni Polskie BIO 500 g - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/11/26
36,99 zł
7,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Natka Pietruszki Suszona 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Natka Pietruszki Suszona 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/30
7,43 zł
7,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Płesznik Nasiona 200 g - Intenson
Dostępność

Babka Płesznik Nasiona 200 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/08/31
15,29 zł
7,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pestka Dyni Bezłuskowa Polska 100 g - Planteon
Dostępność

Pestka Dyni Bezłuskowa Polska 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/05/31
7,79 zł
7,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Burak Czerwony Mielony 400 g - Natura Wita
Dostępność

Burak Czerwony Mielony 400 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/08/31
31,18 zł
7,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ostropest Plamisty Mielony Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Ostropest Plamisty Mielony Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/10/31
15,89 zł
7,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lubczyk Suszony 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Lubczyk Suszony 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/02
7,98 zł
7,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
MB Mus Malinowy Bez Cukru 500 ml Prosto ze Wsi
Dostępność

MB Mus Malinowy Bez Cukru 500 ml Prosto ze Wsi

Data min. trwałości: 2027/11/23
39,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jabłko Suszone Owoc Eko 100 g - Dary natury
Dostępność

Jabłko Suszone Owoc Eko 100 g - Dary natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
8,17 zł
8,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gruszka Suszona Eko 150 g - Dary Natury
Dostępność

Gruszka Suszona Eko 150 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/11/03
12,39 zł
8,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Młody Jęczmień Zielony Mielony 250 g - Nanga
Dostępność

Młody Jęczmień Zielony Mielony 250 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/06/30
20,99 zł
8,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żywokost Korzeń EKO 250 g - Dary Natury
Dostępność

Żywokost Korzeń EKO 250 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
20,99 zł
8,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Mielony Polski 250 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Mielony Polski 250 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/05
21,34 zł
8,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina do Mięs, Serów i Deserów Bio 200 g - Runoland
Dostępność

Żurawina do Mięs, Serów i Deserów Bio 200 g - Runoland

Data min. trwałości: 2027/10/31
17,49 zł
8,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kmin Rzymski Mielony  100 g - Big Nature - Kumin Przemielony
Dostępność

Kmin Rzymski Mielony 100 g - Big Nature - Kumin Przemielony

Data min. trwałości: 2028/08/07
8,90 zł
8,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kawa z Korzenia Cykorii Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Kawa z Korzenia Cykorii Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
18,00 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops