Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Masło Klarowane Ghee 240 g - Pięć Przemian
Dostępność

Masło Klarowane Ghee 240 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/03/31
27,99 zł
11,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Królik Turystyczny Premium Bezglutenowy 300 g - Amciu
Dostępność

Królik Turystyczny Premium Bezglutenowy 300 g - Amciu

Data min. trwałości: 2027/03/30
34,99 zł
11,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Liofilizowana Gotowana Kasza Jęczmienna Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Liofilizowana Gotowana Kasza Jęczmienna Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/08/04
11,69 zł
11,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wrotycz Ziele Cięte Dziko Rosnący 100 g - Nanga
Dostępność

Wrotycz Ziele Cięte Dziko Rosnący 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/12/31
11,89 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Macierzanka Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Macierzanka Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,89 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Proszek Owocowy Witaminka Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Proszek Owocowy Witaminka Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/01
23,99 zł
12,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masło Klarowane Ghee 240 g - BATOM
Dostępność

Masło Klarowane Ghee 240 g - BATOM

Data min. trwałości: 2027/06/24
28,98 zł
12,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tymianek Suszony 40 g - Big Nature
Dostępność

Tymianek Suszony 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/02/16
4,89 zł
12,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wrotycz Ziele Mielone 100 g - Nanga
Dostępność

Wrotycz Ziele Mielone 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/05/01
12,39 zł
12,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Bylica Pospolita Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,79 zł
12,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Suszona 60 g - Dary Natury
Dostępność

Cebula Suszona 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/03
7,89 zł
13,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pyłek Kwiatowy 200 g - Pasieka Sudnik
Dostępność

Pyłek Kwiatowy 200 g - Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/05/17
26,36 zł
13,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krwawnik Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Krwawnik Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/07/01
13,29 zł
13,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lubczyk Suszony 50 g - Big Nature
Dostępność

Lubczyk Suszony 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,89 zł
13,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Wrzosowy 500 g Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Wrzosowy 500 g Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/08/23
69,62 zł
13,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Pokrzywa Tłoczony na Zimno Bio 250 ml - Dary Natury
Dostępność

Olej Pokrzywa Tłoczony na Zimno Bio 250 ml - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/02/01
34,89 zł
13,96 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bylica Boże Drzewko Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Bylica Boże Drzewko Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/01
14,29 zł
14,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Węgierki Bez Pestek Suszone Bio 200 g - Bio Raj
Dostępność

Śliwki Węgierki Bez Pestek Suszone Bio 200 g - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/07/08
29,13 zł
14,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Piołun Ziele Dziko Rosnące 100 g - Nanga
Dostępność

Piołun Ziele Dziko Rosnące 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/09/01
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pigwa Owoc 100 g - Natura Wita
Dostępność

Pigwa Owoc 100 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/04/30
14,79 zł
14,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mięta Liść Herbatka Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Mięta Liść Herbatka Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/29
15,09 zł
15,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziele Skrzypu 100 g Eko - Dary Natury
Dostępność

Ziele Skrzypu 100 g Eko - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
15,09 zł
15,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Rzepik Pospolity Ziele Cięte 100 g - Nanga
Dostępność

Rzepik Pospolity Ziele Cięte 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/12/31
15,09 zł
15,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops