Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Płatki Gryczane BIO 300 g - BioLife
Dostępność

Płatki Gryczane BIO 300 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/07/20
8,27 zł
2,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jęczmienna Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jęczmienna Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/18
12,99 zł
1,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jaglana Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Jaglana Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
12,89 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurek Gryczany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Żurek Gryczany Bezglutenowy Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/02/28
10,69 zł
3,34 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Wiesiołka EKO 250 ml - Dary Natury
Dostępność

Olej z Wiesiołka EKO 250 ml - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/08/01
77,99 zł
31,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Liść Pokrzywy Bio 37,5 g (25x 1,5 G) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Liść Pokrzywy Bio 37,5 g (25x 1,5 G) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/01
9,29 zł
24,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polska Kasza Jaglana Bio 1 kg - Bio Raj
Dostępność

Polska Kasza Jaglana Bio 1 kg - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/01/15
14,99 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Z Buraka Kiszony Duży Bio 500 ml - Bio Food
Dostępność

Sok Z Buraka Kiszony Duży Bio 500 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
12,29 zł
2,46 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Orkiszowa Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Orkiszowa Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
18,79 zł
1,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ekologiczny Czosnek Niedźwiedzi Kiszony 430 g - Dary Natury
Dostępność

Ekologiczny Czosnek Niedźwiedzi Kiszony 430 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,98 zł
3,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Palona Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Palona Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/29
12,55 zł
1,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Polska Mąka Orkiszowa Jasna Typ 550 Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Polska Mąka Orkiszowa Jasna Typ 550 Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2037/08/24
13,50 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Orkiszowa Chlebowa Bio 1 kg TYP 750 - BioLife
Dostępność

Mąka Orkiszowa Chlebowa Bio 1 kg TYP 750 - BioLife

Data min. trwałości: 2027/06/01
13,34 zł
1,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziele Skrzypu 100 g Eko - Dary Natury
Dostępność

Ziele Skrzypu 100 g Eko - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
15,09 zł
15,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Aronii Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok z Aronii Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/12/17
9,01 zł
3,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Płatki Róży Herbatka Eko 20 g - Dary Natury
Dostępność

Płatki Róży Herbatka Eko 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
17,29 zł
86,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno 200g Intenson
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno 200g Intenson

Data min. trwałości: 2028/05/31
5,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Chipsy Jabłkowe Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Chipsy Jabłkowe Bezglutenowe Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/26
10,99 zł
10,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Babka Płesznik Nasiona 200 g - Intenson
Dostępność

Babka Płesznik Nasiona 200 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/08/31
15,29 zł
7,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kukurydziana Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Kukurydziana Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/25
8,52 zł
0,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Dyni Ciemnozielone Europejskie Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Pestki Dyni Ciemnozielone Europejskie Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/12/20
9,99 zł
6,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops