Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowa i ekologiczna żywność od polskiego rolnika

Mąka Gryczana Pełnoziarnista Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Gryczana Pełnoziarnista Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/11
11,39 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Soczewicy Czerwonej 500 g - Grano
Dostępność

Mąka z Soczewicy Czerwonej 500 g - Grano

Data min. trwałości: 2027/06/02
11,38 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Mielony - 500 g - Targroch
Dostępność

Ostropest Plamisty Mielony - 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
11,39 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Polecana Przy Trądziku Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Polecana Przy Trądziku Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/03
11,49 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zakwas z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - BioFood
Dostępność

Zakwas z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - BioFood

Data min. trwałości: 2028/09/19
11,59 zł
2,32 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Barszcz z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - Bio Food
Dostępność

Barszcz z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/03/14
11,79 zł
2,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch
Dostępność

Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno 1 l - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/29
23,99 zł
2,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood
Dostępność

Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood

Data min. trwałości: 2028/04/28
12,09 zł
2,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Jaglany Nitki 400 g - Pro Natura
Dostępność

Makaron Jaglany Nitki 400 g - Pro Natura

Data min. trwałości: 2028/10/14
9,79 zł
2,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Z Buraka Kiszony Duży Bio 500 ml - Bio Food
Dostępność

Sok Z Buraka Kiszony Duży Bio 500 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
12,29 zł
2,46 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Pomidorowa z Chilli i Czosnkiem EKO 490 g - Dary Natury
Dostępność

Passata Pomidorowa z Chilli i Czosnkiem EKO 490 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/31
12,71 zł
2,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Orkiszowy Pełnoziarnisty Rurka 400 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Makaron Orkiszowy Pełnoziarnisty Rurka 400 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2026/12/30
10,49 zł
2,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok Tłoczony z Kapusty Kiszonej BIO 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok Tłoczony z Kapusty Kiszonej BIO 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
7,89 zł
2,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Buraków Kiszonych Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food
Dostępność

Sok z Buraków Kiszonych Tłoczony Bio 300 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/09/19
8,29 zł
2,76 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Gryczane BIO 300 g - BioLife
Dostępność

Płatki Gryczane BIO 300 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/07/20
8,27 zł
2,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka z Pestek Dyni 300 g - Szarłat
Dostępność

Mąka z Pestek Dyni 300 g - Szarłat

Data min. trwałości: 2027/01/31
8,29 zł
2,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Pestek Dyni 500 g - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka z Pestek Dyni 500 g - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/08/25
14,15 zł
2,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Mąka Gryczana Biała Bezglutenowa 500 g - NaturAvena
Dostępność

Mąka Gryczana Biała Bezglutenowa 500 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/03/31
14,39 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland
Dostępność

Ogórki Kiszone Małosolne 820 g (460 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
13,37 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski
Dostępność

Barszcz Biały Żytni Koncentrat Bio 320 ml - Kowalewski

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,39 zł
2,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno 200g Intenson
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno 200g Intenson

Data min. trwałości: 2028/05/31
5,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops