Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na zdrowe i mocne stawy, kości oraz mięśnie

Obniżka
Wapń (Cytrynian Wapnia) Proszek 500 g - MyVita
Dostępność

Wapń (Cytrynian Wapnia) Proszek 500 g - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/20
49,01 zł
9,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
MSM Metylosulfonylometan Proszek 72 g (90 Porcji) - Formeds
Dostępność

MSM Metylosulfonylometan Proszek 72 g (90 Porcji) - Formeds

Data min. trwałości: 2028/02/01
41,49 zł
57,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen Arthro Sprint Stawy Kości 60 Kapsułek Licaps - Aliness
Dostępność

Kolagen Arthro Sprint Stawy Kości 60 Kapsułek Licaps - Aliness

Data min. trwałości: 2028/05/31
45,99 zł
0,77 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Podagrycznik Pospolity 90 Kapsułek - Yango
Dostępność

Podagrycznik Pospolity 90 Kapsułek - Yango

Data min. trwałości: 2029/01/31
41,49 zł
0,46 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Podagrycznik Pospolity Ekstrakt 500 mg 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Podagrycznik Pospolity Ekstrakt 500 mg 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/04/02
49,99 zł
0,42 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
MSM Proszek - 500 g - Targroch
Dostępność

MSM Proszek - 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/07/08
16,38 zł
3,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen +Witamina C +Kwas Hialuronowy 60 g - Intenson
Dostępność

Kolagen +Witamina C +Kwas Hialuronowy 60 g - Intenson

Data min. trwałości: 2028/05/06
20,24 zł
33,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarci Pazur Ekstrakt (500 mg) 60 Kapsułek - Soul Farm
Dostępność

Czarci Pazur Ekstrakt (500 mg) 60 Kapsułek - Soul Farm

Data min. trwałości: 2027/03/24
33,99 zł
0,57 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siarczan Chondroityny 100 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Siarczan Chondroityny 100 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/05/31
43,99 zł
0,44 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen Morski TYP I 2040 mg 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Kolagen Morski TYP I 2040 mg 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/06/30
31,89 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mleczan Magnezu 100 g Nanga
Dostępność

Mleczan Magnezu 100 g Nanga

Data min. trwałości: 2027/09/30
17,49 zł
17,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen Morski 450 ml 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Kolagen Morski 450 ml 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/07/31
23,99 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2 2000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 2000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/06
34,39 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolagen Rybi Complex Collagenium 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Kolagen Rybi Complex Collagenium 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/01/31
59,99 zł
1,00 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
MSM Proszek 400 g - Natvita
Dostępność

MSM Proszek 400 g - Natvita

Data min. trwałości: 2028/06/30
37,49 zł
9,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
MSM Proszek 250 g - Targroch
Dostępność

MSM Proszek 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/05
10,34 zł
4,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen Wołowy z Witaminą C 150 g - Skoczylas
Dostępność

Kolagen Wołowy z Witaminą C 150 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/08/31
49,99 zł
33,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
KREATYNA (Monohydrat Kreatyny) w Proszku 160 g - Skoczylas
Dostępność

KREATYNA (Monohydrat Kreatyny) w Proszku 160 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/12/31
33,00 zł
20,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolagen Arthro Complex 60 Kapsułek - MyVita Silver
Dostępność

Kolagen Arthro Complex 60 Kapsułek - MyVita Silver

Data min. trwałości: 2029/03/07
40,66 zł
0,68 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 z Natto 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Witamina K2 z Natto 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/01/31
48,99 zł
0,82 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kolagen Flex+ 100 Tabletek - MyVita
Dostępność

Kolagen Flex+ 100 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/07/04
46,99 zł
0,47 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops