Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Bakalie, których nie może zabraknąć podczas Świąt

Orzechy Włoskie Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Orzechy Włoskie Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/04
24,99 zł
8,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pistacje Łuskane Niesolone Bio 75 g - Bio Planet
Dostępność

Pistacje Łuskane Niesolone Bio 75 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/31
24,99 zł
33,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 250 g - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/02
24,99 zł
10,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/06
25,99 zł
5,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Kalifornijskie Suszone Bez Pestek BIO 250 g - Batom
Dostępność

Śliwki Kalifornijskie Suszone Bez Pestek BIO 250 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/05/20
25,99 zł
10,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Naturalne Ciemne 500 g - Targroch
Dostępność

Migdały Naturalne Ciemne 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/03/31
28,99 zł
5,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morele Suszone Ciemne 500 g - Targroch
Dostępność

Morele Suszone Ciemne 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/27
28,99 zł
5,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Węgierki Bez Pestek Suszone Bio 200 g - Bio Raj
Dostępność

Śliwki Węgierki Bez Pestek Suszone Bio 200 g - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/07/08
29,13 zł
14,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Migdały Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/05
24,33 zł
6,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Suszone 500 g - Smakosz
Dostępność

Śliwki Suszone 500 g - Smakosz

Data min. trwałości: 2027/03/31
29,99 zł
0,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Figi Suszone 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Figi Suszone 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/02/28
34,48 zł
3,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morele Suszone Bio 400 g - BioLife
Dostępność

Morele Suszone Bio 400 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/08/30
35,98 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Wiórki Kokosowe Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/06
35,98 zł
3,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Kalifornijskie Suszone Bez Pestek BIO 500 g - Batom
Dostępność

Śliwki Kalifornijskie Suszone Bez Pestek BIO 500 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/08/03
36,72 zł
7,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Śliwki Kalifornijskie Bez Pestek Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Śliwki Kalifornijskie Bez Pestek Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/15
36,99 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Migdałowe (Migdały Cięte) Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Migdałowe (Migdały Cięte) Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/03
36,99 zł
12,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masa Makowa z Bakaliami Bio 850 g - Croc-Crac
Dostępność

Masa Makowa z Bakaliami Bio 850 g - Croc-Crac

Data min. trwałości: 2029/02/28
36,99 zł
4,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rodzynki Sułtanki Bio 1 kg - BATOM
Dostępność

Rodzynki Sułtanki Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2028/07/29
37,69 zł
3,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Blanszowane Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Migdały Blanszowane Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
37,99 zł
10,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Figi Suszone BIO 500 g - Batom
Dostępność

Figi Suszone BIO 500 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/06/30
38,91 zł
7,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Pistacje Prażone i Solone Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Pistacje Prażone i Solone Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
41,52 zł
13,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pistacje Prażone Solone Extra 500 g - Targroch
Dostępność

Pistacje Prażone Solone Extra 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
41,99 zł
8,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały 450 g - Big Nature
Dostępność

Migdały 450 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/02/28
34,85 zł
7,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurawina Suszona Cięta 1 kg - Big Nature
Dostępność

Żurawina Suszona Cięta 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
35,68 zł
3,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops