Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Produkty do świątecznych potraw

Fasola Biała w Sosie Pomidorowym Bio 360 g - Eko-Wital
Dostępność

Fasola Biała w Sosie Pomidorowym Bio 360 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,69 zł
1,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Fasola Biała w Sosie Pomidorowym Bio 400 g - Manfuso
Dostępność

Fasola Biała w Sosie Pomidorowym Bio 400 g - Manfuso

Data min. trwałości: 2028/07/31
4,87 zł
1,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Eko 680 g Runoland
Dostępność

Kapusta Kiszona Eko 680 g Runoland

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,79 zł
1,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona 900 g / 540 g - Runoland
Dostępność

Kapusta Kiszona 900 g / 540 g - Runoland

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,99 zł
1,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Małosolne Bio 820 G - Runoland
Dostępność

Ogórki Kiszone Małosolne Bio 820 G - Runoland

Data min. trwałości: 2028/07/31
15,49 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bułka Tarta Panierka PANKO 1 kg - Mr. Ming
Dostępność

Bułka Tarta Panierka PANKO 1 kg - Mr. Ming

Data min. trwałości: 2027/04/30
18,99 zł
1,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Farsz Kapuściano Grzybowy 670 g - Runoland
Dostępność

Farsz Kapuściano Grzybowy 670 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/04/30
13,49 zł
2,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Zasmażana z Grzybami Leśnymi 670 g - Runoland
Dostępność

Kapusta Zasmażana z Grzybami Leśnymi 670 g - Runoland

Data min. trwałości: 2027/09/30
14,39 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Czerwona Kidney 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Fasola Czerwona Kidney 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/02/04
5,29 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zakwas z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - BioFood
Dostępność

Zakwas z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - BioFood

Data min. trwałości: 2028/09/19
11,59 zł
2,32 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Barszcz z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - Bio Food
Dostępność

Barszcz z Buraków Kiszonych Bio 500 ml - Bio Food

Data min. trwałości: 2028/03/14
11,79 zł
2,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona z Marchewką Eko 680 g (410 g) - Runoland
Dostępność

Kapusta Kiszona z Marchewką Eko 680 g (410 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/08/31
9,79 zł
2,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood
Dostępność

Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood

Data min. trwałości: 2028/04/28
12,09 zł
2,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Żółty Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Groch Żółty Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
12,49 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mieszanka na Pierogi Bezglutenowe 550 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mieszanka na Pierogi Bezglutenowe 550 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/07/30
13,99 zł
2,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Bio 680 g (410 g) -  Bio Planet
Dostępność

Kapusta Kiszona Bio 680 g (410 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/29
10,59 zł
2,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Groch Żółty Połówki Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Groch Żółty Połówki Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
10,69 zł
2,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Kokosowy Rafinowany 900 ml - Fivio
Dostępność

Olej Kokosowy Rafinowany 900 ml - Fivio

Data min. trwałości: 2027/03/05
24,58 zł
2,73 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola w Sosie Pomidorowym Bezglutenowa 440 g - Primavika
Dostępność

Fasola w Sosie Pomidorowym Bezglutenowa 440 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/08/18
12,69 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno Bio 750 ml - Jules Brochenin
Dostępność

Olej Rzepakowy Tłoczony na Zimno Bio 750 ml - Jules Brochenin

Data min. trwałości: 2027/08/31
21,86 zł
2,91 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Bio 820 g/460 g - Bio Europa
Dostępność

Ogórki Kiszone Bio 820 g/460 g - Bio Europa

Data min. trwałości: 2028/07/31
13,86 zł
3,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Bio 820 g (460 g) - NaturAvena
Dostępność

Ogórki Kiszone Bio 820 g (460 g) - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/07/31
14,61 zł
3,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops