Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wszystkie produkty w Marketbio.pl – oferta dla miłośników zdrowego stylu życia

Wszystkie Produkty

Marketbio to sklep internetowy stworzony z myślą o wszystkich osobach ceniących sobie zdrowy i ekologiczny styl życia. W naszej ofercie dostępna jest zdrowa żywność, naturalne kosmetyki, bezpieczne środki czystości oraz liczne bio akcesoria, które przydadzą się w Twoim domu. Każdy produkt dostępny w naszej ofercie został opatrzony szczegółowym opisem. W ten sposób pragniemy umożliwić naszym klientom świadome, przemyślane i wygodne zakupy.

Siemię Lniane Ziarno 250 g - Big Nature
Dostępność

Siemię Lniane Ziarno 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/31
4,37 zł
1,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Ziemne Prażone Niesolone Połówki 250 g - Big Nature
Dostępność

Orzechy Ziemne Prażone Niesolone Połówki 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/31
6,36 zł
2,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Daktyle Suszone Bez Pestek 250 g - Big Nature
Dostępność

Daktyle Suszone Bez Pestek 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/11/23
7,29 zł
2,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Granulowany Suszony 100 g - Big Nature
Dostępność

Czosnek Granulowany Suszony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/01/15
7,79 zł
7,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiórki Kokosowe 150 g - Big Nature
Dostępność

Wiórki Kokosowe 150 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,39 zł
5,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zapas Sól Himalajska Ziołowa 278 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Sól Himalajska Ziołowa 278 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
8,59 zł
3,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zapas Przyprawa Uniwersalna 138 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Przyprawa Uniwersalna 138 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,44 zł
4,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurawina Suszona Cięta 150 g - Big Nature
Dostępność

Żurawina Suszona Cięta 150 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/11/28
8,81 zł
5,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Komosa Ryżowa Biała 300 g - Big Nature
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Biała 300 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/09
6,74 zł
2,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soda Oczyszczona 1 kg - Big Nature
Dostępność

Soda Oczyszczona 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/03/03
11,29 zł
1,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zapas Przyprawa Wampirzy Sen 120 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Przyprawa Wampirzy Sen 120 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
11,39 zł
9,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chia Szałwia Hiszpańska 300 g - Big Nature
Dostępność

Chia Szałwia Hiszpańska 300 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/05/31
11,79 zł
3,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Goździki Mielone 100 g - Big Nature
Dostępność

Goździki Mielone 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,85 zł
11,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka 250 g - Big Nature
Dostępność

Czarnuszka 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/03/31
11,99 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzech Włoski Łuskany 150 g - Big Nature
Dostępność

Orzech Włoski Łuskany 150 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,50 zł
6,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Goździki Całe 100 g - Big Nature
Dostępność

Goździki Całe 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/10/31
13,39 zł
13,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Figi Suszone 200 g - Big Nature
Dostępność

Figi Suszone 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/02/28
13,47 zł
6,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe 1 kg Ziarna Nasiona Lnu - Big Nature
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe 1 kg Ziarna Nasiona Lnu - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
13,49 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ksylitol Fiński 250 g - Big Nature
Dostępność

Ksylitol Fiński 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/03/13
14,09 zł
5,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Zioła Prowansalskie Młynek 38 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Zioła Prowansalskie Młynek 38 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
11,61 zł
30,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Gruba Młynek 200 g - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Gruba Młynek 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/12/31
15,89 zł
7,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Nerkowca Połówki 250 g - Big Nature
Dostępność

Orzechy Nerkowca Połówki 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/01/31
16,38 zł
1,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Pieprz Czarny Młynek 80 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Pieprz Czarny Młynek 80 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/02/03
16,49 zł
20,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Komosa Ryżowa Biała 1 kg - Big Nature
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Biała 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/11/25
17,58 zł
1,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Jakie produkty są dostępne w asortymencie sklepu Marketbio.pl

Podstawą naszej oferty jest zdrowa i ekologiczna żywność. W naszym asortymencie znajdziesz: mąki, makarony, kasze, przetwory, przeciery, napoje, zdrowe przekąski, gotowe dania, produkty zaliczane do grupy Superfoods, a także ekologiczne i zdrowsze zamienniki dla popularnych artykułów spożywczych, których powinniśmy unikać w codziennej diecie. Opisując dostępne produkty, zwracamy uwagę na to, aby zaznaczyć, które z nich są dietetyczne, wegetariańskie oraz bezglutenowe. W ten sposób możesz znacznie szybciej skompletować produkty dostosowane do swoich potrzeb.

W sklepie Marketbio.pl posiadamy również bogaty asortyment produktów adresowanych do miłośników zdrowego stylu życia. Możemy zaoferować: ekologiczne środki czystości, naturalne kosmetyki, akcesoria, suplementy diety oraz całe zestawy produktów. Współpracujemy jedynie z zaufanymi producentami, którzy dbają o środowisko i przestrzegają najwyższych standardów. Kilka tysięcy różnorodnych produktów sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego zdrowe odżywianie jest tak istotne?

Wiele osób w dobie XXI wieku żyje w ciągłym pośpiechu. W ogólnodostępnych sklepach czyha na nas wiele zagrożeń w postaci produktów zawierających niebezpieczne konserwanty i wzmacniacze smaku. Aby nasz organizm pracował wydajnie, powinniśmy dostarczyć mu paliwa w postaci wartościowego i zdrowego jedzenia. W Marketbio.pl zwracamy uwagę na naturalny skład oraz cenne właściwości odżywcze. Sięgając po takie produkty spożywcze możesz zadbać o lepsze zdrowie, atrakcyjniejszą urodę oraz doskonałe samopoczucie każdego dnia. Zdrowa żywność może zaoferować korzyści na wszystkich płaszczyznach codziennego życia.

Czym charakteryzują się produkty dostępne w naszym sklepie?

Zgodnie z naszą misją, produkty dostępne w Marketbio.pl powinny być zdrowe, ekologiczne i bezpieczne dla konsumentów. Budując nasz asortyment, dużą uwagę zwracamy na wybór zaufanych producentów, którzy w swojej działalności wyznają podobne zasady. Szczegółowy opis produktów oferuje klientom pełną przejrzystość informacji. Staranna selekcja produktów sprawia bowiem, że w naszym asortymencie znajdują się wyłącznie artykuły cechujące się najwyższą jakością, a do ich produkcji wykorzystano naturalne i zdrowe składniki.

Marketbio.pl – sklep dla miłośników zdrowego jedzenia i naturalnych kosmetyków

Chociaż zdrowy i ekologiczny styl życia zyskuje coraz większą popularność w naszym społeczeństwie, wciąż brakuje sklepów stacjonarnych, w których moglibyśmy znaleźć interesujące nas produkty. Marketbio.pl to odpowiedź na potrzeby wszystkich ludzi, którzy cenią sobie przemyślane zakupy złożone z naturalnych i ekologicznych produktów. W naszym sklepie łatwo znajdziesz niezbędne artykuły, sprawdzisz ich skład oraz zweryfikujesz producenta. Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować klientom produkty wysokiej jakości dostępne w przystępnych cenach. Oferujemy również ekspresową realizację i dostawę zamówionych produktów pod drzwi Twojego domu.

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops