Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Helpa Sp. z.o.o. .

Helpa Sp. z.o.o. .

Helpa Sp. z.o.o.

ul. Żabia 40, 05-504 Henryków-Urocze

Różdżki Smaku Owocowe Bio (10x 2 g) 20 g - Helpa
Dostępność

Różdżki Smaku Owocowe Bio (10x 2 g) 20 g - Helpa

Data min. trwałości: 2027/11/18
18,16 zł
90,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Bio Różdżki Smaku Malina Mango 20 g (10 Saszetek po 2 g) - Helpa
Dostępność

Bio Różdżki Smaku Malina Mango 20 g (10 Saszetek po 2 g) - Helpa

Data min. trwałości: 2027/10/26
21,99 zł
109,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka 5 Zbóż Bio 200 g - Helpa
Dostępność

Kaszka 5 Zbóż Bio 200 g - Helpa

Data min. trwałości: 2027/04/30
15,79 zł
7,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Daktyle Sproszkowane Bio 200 g - Helpa
Dostępność

Daktyle Sproszkowane Bio 200 g - Helpa

Data min. trwałości: 2027/05/16
18,49 zł
9,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Drobinki Malinki Grys Liofilizowany Bio 20 g - Helpa
Dostępność

Drobinki Malinki Grys Liofilizowany Bio 20 g - Helpa

Data min. trwałości: 2028/02/15
14,98 zł
74,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Ekspandowany Bio 100 g - Helpa
Dostępność

Amarantus Ekspandowany Bio 100 g - Helpa

Data min. trwałości: 2027/05/31
14,69 zł
14,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proso Ekspandowane Bio 80 g - Helpa
Dostępność

Proso Ekspandowane Bio 80 g - Helpa

Data min. trwałości: 2027/03/31
8,84 zł
11,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

 

 

 

 

 

Producent Helpa Sp. z o.o. - Zdrowa Żywność w Najwyższej Jakości

O Helpa Sp. z o.o.

Helpa Sp. z o.o. to wiodący producent zdrowej żywności, koncentrujący się na tworzeniu produktów ekologicznych, które odpowiadają na potrzeby współczesnych konsumentów. Ich oferta obejmuje szeroki asortyment produktów z certyfikatem BIO, co potwierdza ich najwyższą jakość oraz pochodzenie z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Oferta Produktów Ekologicznych

Helpa specjalizuje się w produkcji różnorodnych kaszek i przekąsek, które stanowią doskonałe rozwiązanie na zdrowe posiłki i przekąski. Wśród ich produktów ekologicznych znajdują się:

  • Kaszki BIO, w tym kaszka 5 Zboż, kaszka orkiszowo-owsiana oraz kaszka owsiano-jaglano-gryczana.
  • Unikalne propozycje, takie jak kaszka z samopszy czy kaszka manna z dawnych zbóż.
  • Kaszki bez dodatku cukru, takie jak kaszka jaglana, kaszka owsiana oraz kaszka gryczano-jaglano-amarantusowa.
  • Batony bakaliowe w różnych wariantach smakowych z dodatkiem truskawek, malin i kakao.
  • Produkty liofilizowane, takie jak liofilizowane maliny i liofilizowane truskawki, oferowane w serii Łyżka Smaku oraz Różdżki Smaku.
  • Ekspandowane zboża, takie jak quinoa, ekspandowana gryka i proso, doskonałe do śniadań lub deserów.

Filozofia i Podejście do Produkcji

Helpa Sp. z o.o. dba o to, aby każdy etap produkcji ich produktów był zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz poszanowania dla środowiska. Dzięki temu ich zdrowa żywność zyskuje uznanie wśród osób poszukujących naturalności i autentyczności w codziennej diecie.

Produkty Czary Mamy

Oferta Helpa zawiera także linię Czary Mamy, która obejmuje specjalnie opracowane mieszanki, takie jak łyżka smaku truskawka-burak-jeżyna czy kaszka owsiano-orkiszowa z soczewicą.

Dzięki zaangażowaniu w jakość i innowacyjność, Helpa Sp. z o.o. umacnia swoją pozycję na rynku jako dostawca naturalnych i ekologicznych wyborów dla całej rodziny.

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops