Szybki kontakt: +48 71 727 62 40, sklep@marketbio.pl

Invex Remedies zaawansowane kosmetyki i suplementy o najwyższych standardach produkcyjnych w sklepie internetowym marketbio.pl

JIW INWEX Sp. z.o.o.

JIW INWEX Sp. z.o.o.
Al. Solidarności 34,
25-323 Kielce

 

Unikalne, innowacyjne, doskonałe suplementy diety stworzone w oparciu o naukę i doświadczenie.

Od jak dawna istnieje marka InvexRemedies i kto ją stworzył i dlaczego?

2011 w oparciu o bezcenne doświadczenie Jednostki Innowacyjno-Wdrożeniowej INWEX powstała firma Invex Remedies. Firma Invex Remedies powstała w oparciu o technologię Jednostki Innowacyjno – Wdrożeniowej INWEX, którą w 1987 roku założył wybitny wynalazca Stanisław Szczepaniak. Założyciel naszej firmy jako twórca ponad 140 patentów został uhonorowany podczas targów wynalazczości licznymi nagrodami, tytułami, a nawet orderami i złotymi medalami wpisując się na zawsze do historii polskiej nauki. W 2002 roku diagnoza lekarska wykazała u Stanisława Szczepaniaka tętniaka rozwarstwiającego aorty piersiowej, brzusznej i tętnic udowych. Operacja obarczona bardzo dużym ryzykiem wydawała się być jedynym rozwiązaniem, jednak bez żadnych gwarancji powodzenia.
Pan Stanisław ostatecznie z niej zrezygnował, jednak opuszczając szpital wykonał szereg badań, z których wynikało m.in., że w jego organizmie krzem występuje w niemal śladowych ilościach.Zaczął spożywać dostępne w aptekach preparaty zawierające krzem oraz produkty spożywcze zawierające kolagen i naturalną witaminę C, jednak efekty nie były zadowalające.

Stanisław Szczepaniak wziął sprawy w swoje ręce i laboratorium INWEXu pod jego nadzorem rozpoczęło badania i próby, a następnie produkcję preparatu zawierającego krzem. I tak, z potrzeby ratowania swego zdrowia, Pan Stanisław opracował Suplement diety Krzem z borem Silor+B, który pomógł mu odbudować kondycję i zdrowie. Kolejne formuły preparatu bazowały m.in. na znanych od wieków terapeutycznych właściwościach złota czy srebra. Po wielu próbach ostatecznie opracowano i opatentowano unikalną i innowacyjną technologię monojonową.

Co charakteryzuje produkty marki InvexRemedies? Co wyróżnia produkty z gamy marki InvexRemedies spośród innych dostępnych na rynku?

Technologia monojonowa -  rozdrobnienie pierwiastków złota i srebra do wielkości 0,2 nm, dzięki czemu z łatwością wnikają one do wnętrza komórki zapewniając ich regenerację. Aby wyobrazić sobie skalę sukcesu wystarczy wspomnieć, że pozyskiwane dzięki tej technologii monojony pierwiastków są ponad dziesięciokrotnie mniejsze, niż dotychczas stosowane w kosmetologii nanocząsteczki.

Jak wygląda dostępność produktów Invex w ciągu roku? Z którymi produktami może być problem z dostępnością i w jakim okresie roku?

Preparaty dostępne cały rok – wyjątkiem produkt sezonowy Mgiełka z krzemem HA – dostępna od wiosny do jesieni

Jakie są plany firmy odnośnie powiększania asortymentu lub ulepszania obecnego asortymentu?

Staramy się wprowadzać 2-3 nowe produkty rocznie. Dodatkowo chcemy rozszerzyć portfolio o wyroby medyczne

Czy są plany ekspansji na inne rynki świata czy tylko skupienie się na obecnym rynku?

Nie mamy ograniczeń co do jednego rejonu, państwa. Nasze produkty sprzedajemy na cały świat. Jeśli jest zainteresowanie dystrybucją w innym kraju jesteśmy otwarci na rozmowy

Czy mają Państwo informację od klienta, że jakiś produkt pozytywnie na niego wpłynął? Jeśli tak to który produkt i w jaki sposób pozytywnie wpłynął na klienta?

Szereg produktów, od suplementów na bazie krzemu boru jodu (poprawa jakości włosów skóry, paznokci) po kosmetyki na bazie srebra, złota (poprawa jakości skóry)

Który z produktów Invex cieszy się największą popularnością?

Suplement Krzem bor jod

Jakie pytania najczęściej zadają klienci i co Państwo na nie odpowiadają?

Stosowanie suplementów, jak długo, co z czym łączyć i czy można wszystko brać „na raz” Suplementy można łączyć jak i kosmetyki (byleby nie przekroczyć dawki dziennej). Preparaty mają działanie synergistyczne.

Nasze atuty

 • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
 • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
 • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
 • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
 • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów my best pharm)
 • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
 • Płatności: przelew, PayU, pobranie, na miejscu (kartą lub gotówką) 
 • Niskie ceny produktów, dużo promocji
 • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
 • Duży wybór (ponad 7000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
 • Ciągły rozwój, dużo nowości
 • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karobprzecier pomidorowy)
 • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops
google