Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wszystkie produkty w Marketbio.pl – oferta dla miłośników zdrowego stylu życia

Miechunka Suszona 500 g - Targroch
Dostępność

Miechunka Suszona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/09/18
48,99 zł
9,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Konopi Łuskane 1 kg - Targroch
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/30
48,99 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Orzechy Nerkowca 1 kg - Targroch
Dostępność

Orzechy Nerkowca 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/06/30
41,27 zł
4,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Moreli Gorzkie 1 kg - Targroch
Dostępność

Pestki Moreli Gorzkie 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/12/31
45,99 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Laskowe Łuszczone 500 g - Targroch
Dostępność

Orzechy Laskowe Łuszczone 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/02
45,99 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Morwa Biała Suszona Owoc 1 kg - Targroch
Dostępność

Morwa Biała Suszona Owoc 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/30
42,72 zł
4,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wiśnie Suszone 500 g - Targroch
Dostępność

Wiśnie Suszone 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
38,89 zł
7,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ryż Dziki 500 g - Targroch
Dostępność

Ryż Dziki 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
35,99 zł
7,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chałwa Pistacjowa Bez Dodatku Cukru 300 g - Targroch
Dostępność

Chałwa Pistacjowa Bez Dodatku Cukru 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
35,99 zł
12,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Pistacjowa 170 g - Targroch
Dostępność

Pasta Pistacjowa 170 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
35,99 zł
21,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops