Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wszystkie produkty w Marketbio.pl – oferta dla miłośników zdrowego stylu życia

Obniżka
Krem o Smaku Malinowym 300 g - Targroch
Dostępność

Krem o Smaku Malinowym 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/06
12,87 zł
4,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem o Smaku Białej Czekolady 300 g - Targroch
Dostępność

Krem o Smaku Białej Czekolady 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/10
16,29 zł
5,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Syrop z Agawy 350 g - Targroch
Dostępność

Syrop z Agawy 350 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/18
15,39 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Zielona 500 g - Targroch
Dostępność

Soczewica Zielona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
6,39 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Granatów 750 ml - Targroch
Dostępność

Sok z Granatów 750 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/31
13,55 zł
1,81 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok Żurawinowy 750 ml - Targroch
Dostępność

Sok Żurawinowy 750 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2028/01/31
16,39 zł
2,19 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Daktylowy 350 g - Targroch
Dostępność

Syrop Daktylowy 350 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/23
12,69 zł
3,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Ryżowe 1 kg - Targroch
Dostępność

Płatki Ryżowe 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/28
14,49 zł
1,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Orzechy Ziemne Prażone 1 kg - Targroch
Dostępność

Orzechy Ziemne Prażone 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/18
18,69 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Migdałowa 300 g - Targroch
Dostępność

Pasta Migdałowa 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
26,99 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Orzechowa z Miodem i Kakao 300 g - Targroch
Dostępność

Pasta Orzechowa z Miodem i Kakao 300 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/03/31
15,89 zł
5,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Targroch
Dostępność

Oliwa z Oliwek Extra Virgin 500 ml - Targroch

Data min. trwałości: 2028/05/06
26,69 zł
5,34 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Kuskus 1 kg - Targroch
Dostępność

Kaszka Kuskus 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/31
13,29 zł
1,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Konopi Łuskane 1 kg - Targroch
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/30
48,99 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Konopi Łuskane 500 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
27,99 zł
5,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Malina Liofilizowana Cały Owoc 40 g - Targroch
Dostępność

Malina Liofilizowana Cały Owoc 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/27
24,06 zł
60,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bób Prażony Solony 250 g - Targoch
Dostępność

Bób Prażony Solony 250 g - Targoch

Data min. trwałości: 2027/07/31
13,59 zł
5,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops