Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

URTEKRAM .

URTEKRAM .
Urtekram International A/S
Klostermarken 20
DK-9550 Mariager
Tel: 0045-9854-2288
Fax: 0045-9854-2333
Szampon Aloesowy do Włosów Normalnych 500 ml - Urtekram
Dostępność

Szampon Aloesowy do Włosów Normalnych 500 ml - Urtekram

Data min. trwałości: 2028/10/14
46,60 zł
9,32 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Krem do Twarzy Dla Mężczyzn BIO 75 ml - Urtekram
Dostępność

Krem do Twarzy Dla Mężczyzn BIO 75 ml - Urtekram

Data min. trwałości: 2027/05/10
45,64 zł
60,85 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Odżywka do Włosów Kokosowa w Sprayu BIO 250 ml - Ukrtekram
Dostępność

Odżywka do Włosów Kokosowa w Sprayu BIO 250 ml - Ukrtekram

Data min. trwałości: 2028/04/30
29,99 zł
12,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szampon Rumiankowy do Włosów Blond Bio 250 ml - Urtekram
Dostępność

Szampon Rumiankowy do Włosów Blond Bio 250 ml - Urtekram

Data min. trwałości: 2028/11/08
26,25 zł
10,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Do Zębów Dla Dzieci Tuttifrutti Eko 75 ml - Urtekram
Dostępność

Pasta Do Zębów Dla Dzieci Tuttifrutti Eko 75 ml - Urtekram

Data min. trwałości: 2028/06/30
23,99 zł
31,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta do Zębów Eukaliptusowa Eko 75 ml - Urtekram
Dostępność

Pasta do Zębów Eukaliptusowa Eko 75 ml - Urtekram

Data min. trwałości: 2028/08/31
18,95 zł
25,27 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta Do Zębów Drzewo Herbaciane Eko 75 ml - Urtekram
Dostępność

Pasta Do Zębów Drzewo Herbaciane Eko 75 ml - Urtekram

Data min. trwałości: 2028/05/14
18,95 zł
25,27 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Szampon do Włosów Różany Eko 250 ml - Urtekram
Dostępność

Szampon do Włosów Różany Eko 250 ml - Urtekram

Data min. trwałości: 2028/07/25
38,99 zł
15,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pasta do Zębów dla Dzieci Bez Fluoru 75 ml - Urtekram
Dostępność

Pasta do Zębów dla Dzieci Bez Fluoru 75 ml - Urtekram

Data min. trwałości: 2028/07/03
23,99 zł
31,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Do Zębów Aloesowa Eko 75 ml - Urtekram
Dostępność

Pasta Do Zębów Aloesowa Eko 75 ml - Urtekram

Data min. trwałości: 2028/06/18
18,95 zł
25,27 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

 

 

 

 

 

Producent URTEKRAM - Natura w Każdym Detalu

Odkryj URTEKRAM - Synonim Ekologicznej Pielęgnacji

URTEKRAM to producent ekologicznych produktów do pielęgnacji, który łączy naturalne składniki z zaawansowaną technologią. Jego oferta obejmuje szeroki asortyment kosmetyków i artykułów higienicznych, stworzonych z myślą o codziennych potrzebach każdego członka rodziny.

Produkty URTEKRAM - Naturalna Siła

URTEKRAM oferuje produkty takie jak żele pod prysznic, szampony, mydła do rąk oraz dezodoranty, których podstawą są ekologiczne składniki:
  • Żel Pod Prysznic Aloesowy Bio
  • Dezodorant w Kulce Nordyckie Jagody Bio
  • Szampon Aloesowy Przeciwłupieżowy Bio
  • Krem Do Rąk Aloesowy BIO
  • Szampon do Włosów Kokosowy BIO
  • Pasta Do Zębów Eukaliptusowa Eko

Ekologiczne Zaangażowanie

Wszystkie produkty URTEKRAM są tworzone z poszanowaniem środowiska. Marka kładzie duży nacisk na to, by każdy kosmetyk był:
  • Wykonany z surowców biodegradowalnych
  • Pozbawiony syntetycznych substancji chemicznych
  • Pozyskiwany etycznie, co odzwierciedla zaangażowanie w ochronę planety

Znajdź Odpowiedni Produkt dla Siebie

URTEKRAM dostarcza szeroką gamę kosmetyków zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz balsamu do ciała, odżywki do włosów, czy higienicznej pasty do zębów, w asortymencie producenta znajdziesz produkty odpowiednie dla każdego rodzaju skóry i włosów.

Produkty URTEKRAM - Bez Kompromisów

Wybierając URTEKRAM, stawiasz nie tylko na skuteczność, ale i zdrową pielęgnację. To kosmetyki, które odpowiadają na potrzeby współczesnego konsumenta pragnącego dbać o siebie w zgodzie z naturą.

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops