Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wyszukiwanie

Wyniki wyszukiwania
Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg trafności zapytania
Yerba Mate Buenas y Santas 500 g
Dostępność

Yerba Mate Buenas y Santas 500 g

Data min. trwałości: 2027/10/31
14,88 zł
2,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate Green Mi Amore 400 g
Dostępność

Yerba Mate Green Mi Amore 400 g

Data min. trwałości: 2027/09/30
27,99 zł
7,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Mango Chill 500 g - Planteon
Dostępność

Yerba Mate Mango Chill 500 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/14
39,99 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green Intenso Sin Palo Despalada 400 g
Dostępność

Yerba Mate Green Intenso Sin Palo Despalada 400 g

Data min. trwałości: 2026/11/30
22,40 zł
5,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Yacuy Terere Menta Ice 500 g
Dostępność

Yerba Mate Yacuy Terere Menta Ice 500 g

Data min. trwałości: 2029/01/30
25,88 zł
5,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate Yacuy Tradicional Nativa 500 g
Dostępność

Yerba Mate Yacuy Tradicional Nativa 500 g

Data min. trwałości: 2029/04/30
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Kurupi Terere Mega Menta 500 g
Dostępność

Yerba Mate Kurupi Terere Mega Menta 500 g

Data min. trwałości: 2027/11/06
19,96 zł
3,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Poranna Energia Bio 35,7 g (17x 2,1 g) - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Poranna Energia Bio 35,7 g (17x 2,1 g) - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2028/10/31
14,59 zł
38,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Yerba Mate Soul Mate Organica Energia Eko 0,5 kg - Venusti
Dostępność

Yerba Mate Soul Mate Organica Energia Eko 0,5 kg - Venusti

Data min. trwałości: 2026/11/27
19,08 zł
3,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green Menta Y Limon 500 g
Dostępność

Yerba Mate Green Menta Y Limon 500 g

Data min. trwałości: 2028/05/31
29,53 zł
5,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops