Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wyszukiwanie

Wyniki wyszukiwania
Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg trafności zapytania
Yerba Mate Pajarito Tradicional 250 g
Dostępność

Yerba Mate Pajarito Tradicional 250 g

Data min. trwałości: 2028/02/29
8,28 zł
3,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green Liść 4 mm 100 g - Planteon
Dostępność

Yerba Mate Green Liść 4 mm 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,79 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kombucha Yerba Mate z Kofeiną BIO 330 ml - VIGO
Dostępność

Kombucha Yerba Mate z Kofeiną BIO 330 ml - VIGO

Data min. trwałości: 2027/11/21
8,89 zł
2,69 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Taragui Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 kg
Dostępność

Yerba Mate Taragui Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 kg

Data min. trwałości: 2027/10/30
9,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Yerba Mate Taragui w Torebkach 60 g (20x 3 g) - Unmate
Dostępność

Yerba Mate Taragui w Torebkach 60 g (20x 3 g) - Unmate

Data min. trwałości: 2027/07/31
7,89 zł
13,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green Mas Energia Guarana Saszetki (25x 3 g)
Dostępność

Yerba Mate Green Mas Energia Guarana Saszetki (25x 3 g)

Data min. trwałości: 2028/04/02
8,69 zł
11,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green Mas Energia Guarana 200 g
Dostępność

Yerba Mate Green Mas Energia Guarana 200 g

Data min. trwałości: 2028/05/31
13,37 zł
6,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green Fuerte 200 g
Dostępność

Yerba Mate Green Fuerte 200 g

Data min. trwałości: 2028/03/30
13,87 zł
6,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Poranna Energia Bio 35,7 g (17x 2,1 g) - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Poranna Energia Bio 35,7 g (17x 2,1 g) - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2028/10/31
14,59 zł
38,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Buenas y Santas 500 g
Dostępność

Yerba Mate Buenas y Santas 500 g

Data min. trwałości: 2027/10/31
14,88 zł
2,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green Mate Frutas 200 g
Dostępność

Yerba Mate Green Mate Frutas 200 g

Data min. trwałości: 2028/03/30
11,99 zł
6,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Kurupi Tradicional Elaborada Con Palo 0,5 kg
Dostępność

Yerba Mate Kurupi Tradicional Elaborada Con Palo 0,5 kg

Data min. trwałości: 2028/11/13
16,39 zł
3,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops