Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Wyszukiwanie

Wyniki wyszukiwania
Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg trafności zapytania
Yerba Mate Mananita 1 kg
Dostępność

Yerba Mate Mananita 1 kg

Data min. trwałości: 2028/03/31
32,94 zł
3,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Union Suave Hierbas del Litoral 500 g
Dostępność

Yerba Mate Union Suave Hierbas del Litoral 500 g

Data min. trwałości: 2027/07/31
17,98 zł
3,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Pajarito Aromatic Herbs 500 g
Dostępność

Yerba Mate Pajarito Aromatic Herbs 500 g

Data min. trwałości: 2027/08/31
17,36 zł
3,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate Monte Verde CITRUS BOMB 500 g
Dostępność

Yerba Mate Monte Verde CITRUS BOMB 500 g

Data min. trwałości: 2028/01/30
24,89 zł
4,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate Vakapi Catuaba Guarana 500 g Doypack
Dostępność

Yerba Mate Vakapi Catuaba Guarana 500 g Doypack

Data min. trwałości: 2027/02/28
23,99 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kombucha Yerba Mate z Kofeiną BIO 330 ml - VIGO
Dostępność

Kombucha Yerba Mate z Kofeiną BIO 330 ml - VIGO

Data min. trwałości: 2027/11/21
8,89 zł
2,69 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green Mango Tropicales 500 g
Dostępność

Yerba Mate Green Mango Tropicales 500 g

Data min. trwałości: 2028/03/30
24,23 zł
4,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Pajarito Premium Despalada 500 g
Dostępność

Yerba Mate Pajarito Premium Despalada 500 g

Data min. trwałości: 2027/08/31
25,99 zł
5,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Pajarito Lniany Worek 2 kg
Dostępność

Yerba Mate Pajarito Lniany Worek 2 kg

Data min. trwałości: 2028/02/29
69,89 zł
3,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Pajarito Tradicional 250 g
Dostępność

Yerba Mate Pajarito Tradicional 250 g

Data min. trwałości: 2028/02/29
8,28 zł
3,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Yacuy Terere ENERGY Acai, Menta, Guarana 500 g
Dostępność

Yerba Mate Yacuy Terere ENERGY Acai, Menta, Guarana 500 g

Data min. trwałości: 2030/11/30
29,97 zł
5,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate MATEINE Caffeine+ 500 g
Dostępność

Yerba Mate MATEINE Caffeine+ 500 g

Data min. trwałości: 2027/09/30
21,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate Campesino Clasica - 500 g
Dostępność

Yerba Mate Campesino Clasica - 500 g

Data min. trwałości: 2027/07/31
22,99 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Yerba Mate Campesino Katuava - 500 g
Dostępność

Yerba Mate Campesino Katuava - 500 g

Data min. trwałości: 2028/04/30
25,99 zł
5,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mate Green FRESA FRUTILLA 400 g
Dostępność

Mate Green FRESA FRUTILLA 400 g

Data min. trwałości: 2028/01/30
24,02 zł
6,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green ORIGINAL CANNABIS 1 kg
Dostępność

Yerba Mate Green ORIGINAL CANNABIS 1 kg

Data min. trwałości: 2027/09/30
53,96 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green LEMON 1 kg
Dostępność

Yerba Mate Green LEMON 1 kg

Data min. trwałości: 2028/05/31
56,98 zł
5,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Yerba Mate Green Brave Ashwagandha 400 g
Dostępność

Yerba Mate Green Brave Ashwagandha 400 g

Data min. trwałości: 2027/09/30
25,99 zł
6,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops